Advaita ~ Meditační setkání

Velcí učitelé všech tradic vždy říkávali, že vnitřní svobody můžeme dosáhnout jen tehdy, když konečně uvidíme, kdo ve skutečnosti jsme. 

Drtivá většina našich životních problémů pramení z toho, že jsme se ztotožnili s tím, čím nejsme.

Jsme mnohem víc, než toto tělo, jméno, profese, partner/ka, otec, nebo matka.

To všechno pomine. To všechno se mění. 

Odpověď na otázku „Kdo Jsem?“ nemůže přijít hlavou. Na to je hlava malý pán.

Odpověď přichází skrze přímý prožitek, skrze uvědomění.. Všechny vědomosti světa blednou proti takové hluboké osobní zkušenosti..

Teprve když se dostaneme k jádru sama sebe, tak pochopíme, kolik zbytečného utrpení si činíme.

S tím odpadne mnoho našich problémů.

O mnohé dnes přicházíme, o to nejdůležitější však přijít nikdy nemůžeme.

Právě dnes, kdy jsou naše vnější svobody neustále zkoušeny a tolik toho přirozeně odpadá..

..máme velkou příležitost prostoupit závojem iluzí a konečně najít pravdu v sobě.

Když se to podaří, tak..

Nejsme ovládáni našimi myšlenkami a emocemi.

Mnohem více času přebýváme v přítomnosti.

Stáváme se skutečnými Tvůrci svých životů.

Propouštíme své neustálé hodnocení všeho.

Jsme v souladu s existencí.

Přirozeně vnímáme, co je v našich životech důležité.

Mnoho chtění, lpění a strachů odpadává.

Naše vztahy se posouvají na zralejší úroveň.

Můžeme uvolnit sevření kolem svých starých dramat a bolestí a nechat je jít.

Objevujeme zdroj energie v sobě sama a s tím i vitalitu a zdraví.

Pokud byste rádi propustili zbytečné utrpení ve vašich životech, toto je odpověď.

Meditace jako nástroj ke svobodě

Většina meditací, které se dnes vyučují, ve skutečnosti nejsou meditací. Jsou technikami, které pracují s myslí a s pozorností. To je však jen příprava na skutečnou meditaci.

Doba pokročila a je čas na hluboký ponor do Vědomí.

Nelze již řešit všechny naše karmické a rodové záležitosti jednotlivě. Je čas s důvěrou se odevzdat, čerpat z požehnání, která se nabízí těm, kteří se rozhodli. Těm, jejichž pohár utrpení přetekl a rozhodli se pro radost.

Je čas na přímou cestu..

Jak setkání probíhají?

Budete mít možnost se připojit 10 minut před začátkem a otestovat video a audio. Začneme společně vždy meditací, která vyplyne ze skupiny a přítomného okamžiku. Pak bude prostor na vaše dotazy k meditaci, či k úskalím na vaší spirituální cestě.

Vycházím z advaity védanty, tradiční tantry, tibetského buddhismu (dzogčhenu) a kašmírského šivaismu. Všechna tato hluboká učení se navzájem doplňují a jsou lékem na jakékoliv strasti našich životů.

Termíny konání

Při přihlášení níže v „roletce“ najdete volné termíny. Můžete se rovnou přihlásit na více termínů, pokud chcete. Termíny jsou vypsané až do 18. února 2021. 

Časy konání jsou vždy od 18:10 do 20h.

Online místnost je otevřená 10 minut dopředu (18:10), abyste si mohli vyzkoušet audio a video. V 18:20 začínáme. 

Délka setkání

100 minut

Cena

300 Kč / setkání

Pokud jste rozhodnutí jít do pravidelné meditační praxe, tak se přidejte na víc termínů. Napište do poznámky, odkdy dokdy se přidáváte.

Kde? Online (Jednoduše)

Odkaz pro přihlášení do společné videokonference je pro meditace vždy stejný. V některých případech po vás bude požadováno i ID a heslo (pod odkazem). Většinou bude stačit odkaz.

https://us02web.zoom.us/j/88040213325?pwd=dHVMblVXTFFFQ2lMWTYyb1JaOURrdz09

Meeting ID: 880 4021 3325

Passcode: 498247

Po kliknutí na link se sama spustí instalace klienta. (Jen první přihlášení.) Máte možnost otestovat obraz a zvuk. Je to intuitivní a jednoduché. Vidíte všechny účastníky, můžete položit dotaz. Můžete se připojit z počítače, mobilu, tabletu,.. Součástí je možnost chatu.

Můžete se naráz přihlásit na vícero termínů a zaplatit jednorázově, napište do poznámky při přihlášení a v bankovnictví, které termíny to jsou. Nebo zaplaťte 2600 Kč / 10 následujících vypsaných termínů.

– NOVÝ ÚČET – Vaše rezervace je platná zaplacením jednorázové částky na č.ú.: 295838344/0300, variabilní symbol = DDMM konání semináře. Pokud se koná seminář 30. dubna, variabil je pak 3004. Variabilní symbol pro platbu na 10 meditací je 2222.

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 7 dní před konáním semináře je storno 50 procent zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 7 dní před konáním semináře je storno 100 procent (nebo nabídněte náhradníkovi svou účast).


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji profesionálně 9 let. Meditaci se věnuji 13 let, dnes již hlavně v Advaita tradici. Nejlépe poznáte asi skrze můj blog , youtube, nebo loňský rozhovor se Světlanou Čiberovou. Připravuji pro vás právě nové semináře, webináře, online program a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem.

Mám zájem o rezervaci


Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top