Transformační víkend s Beltain Rituálem 2019

Do 24. dubna platí velikonoční sleva 15 procent pro všechny přihlášené na tuto akci. Účastníci cyklu Nebe na Zemi mají slevu dokonce 30 procent. Tyto slevy platí i zpětně pro již přihlášené účastníky. Vážím si vašeho včasného přihlášení na tento krásný rituál. Ohlasy účastníků z loňska: TADY ve dvouminutovém videu.


Beltain ve starokeltštině znamená „jasný a zářivý oheň“ a je spojený s Belenem, bohem Slunce a ohně.

Beltain a další keltské svátky jsou v naší krvi. Jsou součástí darů naší minulosti. Podpora a požehnání k nám v tuto dobu proudí od našich předků skrze tyto tradice. Beltain je příležitostí ke spirituálnímu i tělesnému rozkvětu.

Konec dubna oznamuje příchod tepla, radosti a hojnosti. Příroda je již v rozpuku, vše je čisté a nové. Symbolicky představuje tato doba spojení mužského a ženského principu, viz tradice vztyčených májek (lingam) s věncem (jóni). Proto je tento svátek spojený i s probouzením lásky a sexuality v nás. Je to čas zpěvu, tance, velkého veselí a nových spojení. Čas pochopení a přijetí protikladů a zasvěcování.

Proč Beltain neznáte? Beltain se nehodil novějšímu, církevnímu pojetí života (příliš svobody pro jednotlivce) a tak jsme skončili u předělané, novější tradice – u Čarodějnic. U pálení žen, obdařených nepochopenými dary, často krásou a hlubokou esencí. Vlastně se začalo se symbolickým pálením všeho, co je pro nás temné i přitažlivé zároveň. Co nepřijímáme a odmítáme v sobě. Místo abychom se skutečně podívali a porozuměli tomu, co k nám a k životu tady na Zemi patří.

Pojďme se vrátit ke kořenům a k hlubšímu pochopení souvislostí. A spolu s tím rozzářit sami sebe. V našich životech jsou často nejcennější ty okamžiky, kdy jsme si dovolili být sami sebou. A to je příležitost tohoto času.

Tento svátek je možná nejvýznamnější a nejradostnější ze čtyř hlavních keltských svátků (další jsou Imbolc, Lughnasad a Samhain), i proto se možná jeho pozůstatky zachovaly až do dnešní doby a v nějaké formě jej stále slavíme. 

Co vás čeká / Transformační víkend / Rituál Beltain

Čekají vás víc jak čtyři dny naplněné hojností pro vaše tělo, srdce, mysl i duši.

Jsou to vlastně dva semináře v jednom. Jednak je tu transformační program, připravený pro tento čas: citlivě vedená energetická práce pro vaše tělo, otevírání srdce skrze hluboké meditace, očistné procesy v souladu s jarem a s podporou okolní přírody. Budeme prožívat uvnitř i venku. Tento čas je o tanci a veselí, takže nás čeká tranzovní tanec a spontánní techniky, ve kterých pookřeje vaše tvořivé, radostné Já..

A pak je tady samotný Beltain Rituál. Ten v loňském roce byl jednou z nejkrásnějších událostí roku a doteď se mi ozývají klienti, jak moc to pro ně znamenalo – společně to zažít a jak nadále z této zkušenosti čerpají pro své životy v oblasti své energie, vztahů, své tvořivosti a hojnosti. Beltain Rituál proběhne v magickém čase, který značí hranici mezi dvěma polovinami roku. Pro každého z vás to bude jedinečná cesta. V bezpečném prostoru se vydáte tam, kam se vaše srdce a duše vydat potřebují. Pracujeme s podporou konstelačních principů, rituální hudby, vonnými esencemi a vykuřovadly.

Prožitek tohoto Rituálu je něco, co nelze dát do slov. A co stojí za to a navždy se zapíše do vašich srdcí.

Jestli váháte, na který z mých letošních rituálů se přidat, neváhejte a přidejte se na Beltain.

Místo konání

Centrum Živá voda, (Kohoutov v Podkrkonoší, pozor další Kohoutov je i u Plzně)

Máme vyladěné prostory přesně pro rituály. V krásném údolí u potoka, uprostřed lesů. Uvnitř je jedinečná, prostorná meditačka (obrázek níže) s dubovou podlahou, kterou jsem měl již možnost v rituálu poznat a srdce plesalo radostí. Vše energeticky přizpůsobeno a opečováváno. Toto dohromady je krásnou podporou pro společný rituál, který nás čeká.

Krásný sál Živé vody

Čas konání

Registrace jsou v sobotu 27. dubna od 9:30 do 10:30h, závěr je 1. května snídaní kolem 10h.

Cena

Lektorné 3800 Kč za čtyři dny. Platba stravy a ubytování na místě konání (cca 700 Kč za den).

Velikonoční sleva do 24. dubna je 15 procent (- 570 Kč): celkem 3230 Kč.

Pro účastníky Nebe na Zemi platí během této doby dokonce sleva 30 procent (- 1140 Kč):  nově 2660 Kč. Tyto slevy platí i zpětně pro již přihlášené účastníky. Vážím si vašeho včasného přihlášení na tento krásný rituál.

Co s sebou

Detailní informace dostanete v předstihu emailem.

—–

Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením lektorného 3800  Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tedy 27.4. = 2704

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 14 dní před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 14 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji 8 let.  Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog nebo rozhovor pro Cesty k sobě. Připravuji pro vás právě nové webináře a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem.

Mám zájem o rezervaci


Zpět na kalendář akcí
Top