Cesta Srdce pro Muže | Moudrost vody

Pokračujeme v cyklu mužských setkání v přírodě. Tato setkání jsou otevřená pro všechny muže. Jsou o upřímném sdílení, překonávání svých limitů, o kontaktu s přírodou. Tentokrát je hlavní téma voda. Voda jako nositelka moudrosti a životní inspirace. Někteří jste jistě četli Siddharthu. Pamatujete si, jak čerpal moudrost od řeky. Pro mě je voda můj hlavní živel a vezmu vás k řece, která je mému srdci blízká od dětství – k řece Doubravě.

Tato řeka nás povede naším společným dnem. Bude zdrojem prožitků, uvědomění. Umožní nám lépe se spojit se svým tělem, srdcem. Pomůže nám uvolnit mysl a najít klid duše.

—–

Znám mnoho mužů, kteří nesou velkou zodpovědnost za svoji rodinu, svou práci, jsou tady pro své nejbližší vztahy. Obstarávají, zajišťují a podávají výkony každý den. Předvídají rizika a dělají, co umí, v této specifické a často náročné době.

Záleží jim na bezpečí a pohodě blízkých a často zapomínají na sebe. V téhle společnosti, která je tolik orientovaná na produktivitu a se současnými omezeními, je snadné trvale cítit nedostatek energie. Je snadné zapomenout, jaké to je, skutečně se uvolnit a naplnit energií.

My chlapi prostě potřebujeme čas od času vypnout. Odejít na chvíli od všeho. Být se sebou. Zpomalit. Načerpat energii z přírody. Podívat se na svůj život z ptačí perspektivy a z nadhledu. Posouvat zdravě svoje limity. Sdílet ze svého otevřeného srdce. Uvědomit si své nejdůležitější životní hodnoty.

Když nedbáme na sebe, pak nemáme z čeho dávat ani svým blízkým. Naopak když se uvolníme a dáme pozornost sami sobě, můžeme přijímat vše dobré, co život přirozeně dává. Pak máme víc zdrojů i pro druhé.

Toto je řeka Doubrava..

Co tě čeká

Respektuji současnou situaci a stávající nařízení. Proto jsem se rozhodl pro vás připravit nový typ semináře, který je celodenní a probíhá venku, v přírodě. V malé skupině, s distancem tak, jak bude potřeba. Onlajnu je všude hafo. Je čas na to, co je opravdové, přirozené a po čem volá mužské srdce.

Tohle je Cesta Srdce. Jen pro muže. Vědomý den v přírodě. 

Ústřední živel bude voda.

Učitelkou nám bude řeka Doubrava, se kterou se spojíme jako s vědomou bytostí.

Řeka umožní energetickou, psychickou, mentální i fyzickou očistu.

Budeme pracovat víc meditativně.

Prohloubíš zkušenosti s šamanským kruhem čtyř směrů a s moudrostí přírody.

Budeš mít terapeutickou a koučinkovou podporu od lektora.

Čeká tě kruh sdílení v severoamerické tradici councilu.

Vyzkoušíš si Bálint – jedinečnou metodu pro řešení individuálních problémů.

Seminář se bude konat za jakéhokoliv počasí.

Whanganui River, North Island, New Zealand – tato řeka byla z právního hlediska uznána bytostí

Kdy

28. února 2021 od 9:00 do cca 18:30

Kde

Opět mám pro tebe okruh, i když tentokrát méně náročný. O to více bohatý na vodu. Vyrazíme z Třemošnice. Půjdeme podél řeky Berounky a vrátíme se zpátky skrze bukový les Kaňkových hor. 

Co s sebou

Oblečení podle počasí. Dobré boty. Dostatek vody. Ručník. Výživné jídlo, třeba se budeš chtít podělit a dát něco do placu. Malou alumatku, kdyby sis chtěl sednout na zem.

Doporučení

Dovol si nebýt během dne k zastižení pro své nejbližší, ani pro nikoho jiného. Když budeš chtít, nech mobil doma, v autě, nebo ho dej hned ráno „na letadlo“. Tohle je tvůj den. Nenech se rušit. Budeš jen ty, příroda a skupina chlapů. Nic víc. Nic míň. 

Můžeš si dopředu udělat přípravu a už v předchozích dnech a týdnech chodit do přírody. V tichu. Sám se sebou. Bděle a přítomně.

Vem si s sebou nějaký amulet, který má pro tebe speciální význam a který tě bude doprovázet na cestě. 

Cena

2200 Kč

Rezervace

Vaše rezervace je platná zaplacením jednorázové částky 2200 Kč na č.ú.: 295838344/0300, variabilní symbol = DDMM konání semináře. Pokud se koná seminář 28. února, variabil je pak 2802.

Reinhold Messner, během přechodu Antarktidy 1989-90, achievement.org

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 7 dní před konáním semináře je storno 50 procent zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 7 dní před konáním semináře je storno 100 procent (nebo nabídněte náhradníkovi svou účast).


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji profesionálně 9 let. Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog , youtube, nebo rozhovor se Světlanou Čiberovou. Připravuji pro vás právě nové semináře, webináře, online program a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem.

Mám zájem o rezervaci


Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top