Dárkový poukaz na jednodenní seminář

Věřím více v darování zážitků, které nás obohacují na naší cestě, než v darování věcí. A proto vám touto cestou nabízím možnost zakoupit u mne dárkový poukaz na kterýkoliv z jednodenních seminářů v příštím roce. Poukaz je v hodnotě 2200 Kč.

Stačí použít standardní formulář pro přihlašování níže, následovat pokyny a brzy od nás obdržíte poštou dárkový poukaz. Poštovné je na mne. Pokud by nebylo již možné dodat vám poukaz před Štědrým dnem, dohodneme se na předání elektronicky a můžete si poukaz  sami vytisknout.

Svoje semináře ladím tak, aby byly přístupné všem lidem bez rozdílu a pracujeme se vztahy, psychosomatikou, s pracovními a finančními tématy prožitkovou formou.

Pro objednání poukazu používáme stejný formulář, který se používá i pro objednávky na semináře. A tak.. Při objednání poukazu níže vyplňte do poznámku adresu, na kterou chcete poukaz zaslat. Nebo napište, že poukaz chcete elektronicky.

Po objednání poukazu vám přijde automatizovaný email pro zaplacení platby. Objednáváte dárkový poukaz a tak při platbě (místo termínu semináře) vyplňte variabilní symbol: 1111.

Máte chuť jít do toho?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Zpět na kalendář akcí
Top