Dárkový poukaz na jednodenní seminář

Věřím více v darování zážitků, které nás obohacují na naší cestě, než v darování věcí. Je to víc a víc v souladu s mojí životní filozofií, co se naší Země týče. Dneska jsem měl takové „aha“ a došlo mi, že mohu být tohoto součástí i „z druhé strany“. A proto vám touto cestou nabízím možnost zakoupit u mě dárkový poukaz na jeden z lednových jednodenních seminářů. Můžete si vybrat ze tří typů seminářů, všechny uvidíte v kalendáři akcí.

Stačí použít standardní formulář pro přihlašování níže, následovat pokyny a brzy ode mne obdržíte poštou dárkový poukaz. Poštovné je na mne. Pokud by nebylo již možné dodat vám poukaz před Vánocemi, dohodneme se na předání elektronicky a můžete si jej vytisknout.

Svoje semináře ladím tak, aby byly přístupné všem lidem bez rozdílu. Přesto dobře zvažte, komu tento dárek dáváte a jaký je váš záměr. 😉 Pokud byste si nebyli jistí, klidně se mi ozvěte přes kontaktní formulář, nebo přes facebook.

Máte chuť jít do toho?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Zpět na kalendář akcí

Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/53752/virtual/www/wp-content/themes/responsive/footer.php on line 112