Dotek Těla Dar Bytí

Na některé semináře se připravuji celé roky. Jsou vyústěním letité osobní a profesní cesty. Letos je to tento seminář..

Esence semináře

Jsou životní témata, která vyžadují více času, než jeden víkend. Seminář Dotek Těla ~ Dar Bytí bude o léčivém doteku. Bude o moudrosti těla, o propouštění břemen a o přijímání sebe sama. Bude o spojení se silou a láskou uvnitř nás.. 

Život může být hluboce intimní zážitek.. 

Sedíte proti sobě a díváte se navzájem do očí. Vnímáte, jak celým vaším tělem proudí energie a v prostoru se potkává s energií druhého.. Jaké to bude, když se mne poprvé dotkne? Stáhnu se uvnitř? Nebo se mohu s důvěrou otevřít tomuto muži, této ženě?

Kde jsou moje hranice v tomto okamžiku? Dovolím si být teď a tady i s emocemi, které se ve mně otevírají? Dovolím si být viděn/a tak, jak jsem? Čemu říkám ANO a kde je jasné NE? 

Dovolím své energii svobodně proudit? Přijímám své tělo? Dokážu si představit, že bych cítil/a blaženost a vzrušení kdekoliv ve svém těle? Nejen tam, kde se to běžně „má“ cítit? Protože i o tom bude tento týden.

Mnoho lidí ztratilo kontakt se svým tělem, se svou přirozeností. Mnoho lidí tady vlastně není. Jsou v hlavě. V očekáváních budoucnosti. Ve výčitkách minulosti. V iluzích a vzdušných zámcích. V úzkostech a obavách, které se nikdy nerealizují..

Pod všemi civilizačními vymoženostmi dnes objevujeme opět to, co je v životě důležité..:

Účastnit se života teď a tady.

Pocítit skutečný dar svého těla / vnímat energii v celém těle.

Zase najít opravdové spojení sami se sebou.

Radovat se z autentického bytí s druhým člověkem.

Dát průchod své tvořivosti a sdílet ji s ostatními.

Prožívat život s lehkostí a zvědavostí. 

Šestidenní Seminář Dotek Těla ~ Dar Bytí je pozvolná cesta osobních & prospěšných změn. Abychom mohli pracovat s úctou a respektem ke hranicím a individualitě každého muže, každé ženy. Mým hlavním záměrem je vytvořit vám bezpečný prostor pro sebe-objevování, sebe-léčení a vnitřní transformaci. Na úrovni srdce, těla, mysli i duše.

Tak, aby se načerpané zkušenosti promítly do vašich každodenních životů. A především do vztahu k sobě i k vašim nejbližším.

Seminář je určen jak pro páry, tak pro jednotlivce. Je postaven tak, aby významně posílil kvalitu vašich primárních vztahů.

A „otevře dveře“ k plnohodnotnému vztahu, pokud takový hledáte. 

Objevíte novou dimenzi svého prožívání. Budete si opět užívat, jaké to je být sám / sama se sebou, spokojeně. A to se promítne do vašich vztahů. Závislostní vztahy pro vás již nebudou lákavé..

Metody práce

Ročně se potkávám se stovkami lidí, kteří upřímně jdou do smysluplných změn. Volím citlivé metody, které pracují s každou ženou a každým mužem z místa, kde se právě ve svých životech nachází. Jsem zastáncem pozvolné a stabilní cesty, pokud jde o osobní rozvoj a životní změny.

Rozvinul jsem během let svůj přístup ke konstelacím a prospěšným rituálům. Pracuji intuitivně s podporou vlastních koučinkových a terapeutických forem. Málokdy něco zopakuji dvakrát. Moje práce potřebuje dýchat. Je to alchymie, kdy pracuji dílem z letité zkušenosti a dílem z přítomného okamžiku.

Každá seminářová skupina je jiná. A každý den, každý okamžik, přináší možnost naučit se něco nového. Když nasloucháme, inspirujeme se samotnou Existencí..

V tomto semináři bych rád předal mnohé, co jsem se naučil na své cestě klienta a účastníka seminářů, lektora, terapeuta a kouče za posledních víc jak 20 let. A především na své cestě partnera. S partnerkou Ivou jsme si prošli za 12 let mnohým, rádi na sobě experimentujeme, mnohé jsme prožili. 🙂 Inspirací mi jsou samozřejmě i terapeutické, koučinkové a konstelační výcviky.

Aby metoda, technika, či přístup fungovaly, potřebují být „živé“, jednoduché a flexibilní. Z tohoto semináře si odnesete cenné metody, které se mi během let velmi osvědčily.:

Práce s dechem a životní energií

Rozvoj intuitivních schopností

Léčivý dotek

Práce s osobními hranicemi

Naslouchání a komunikace

Uvolnění zadržované energie

Propuštění toxických emocí

Vědomí jako nástroj transformace

Registrace a čas konání (5.10. – 11.10.)

Seminář je šestidenní. Seminář začíná v pondělí 5. října od 18h. Večeře bude od 19h a od 20h je program. Závěr bude v neděli 11. října kolem 15h odpoledne.

Cena

Lektorné 6800 Kč, strava a ubytování cca 780 Kč / den se platí na místě.

Počet účastníků

Bereme jen 22-24 přihlášených max.

Registrace jsou otevřené do naplnění kapacity tohoto semináře.

Místo konání

Tantra Centrum Černívsko 1, okres Strakonice, cestytransformace.cz

Seminář proběhne v osvědčených prostorách Tantra Centra v Černívsku. Tohle je místo, kde jsem jsem zažil mnohé jako účastník seminářů a vracím se sem rád jako lektor. 

Vaše rezervace je platná zaplacením jednorázové částky na č.ú.: 670100-2216865192/6210, variabilní symbol = 0510. 

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 30 dní před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby. Při zrušení účasti méně jak 30 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře. 


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji profesionálně 9 let.  Nejlépe poznáte asi skrze můj blog nebo letošní rozhovor se Světlanou. Připravuji pro vás právě nové semináře, webináře a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem.

Mám zájem o rezervaci


Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top