Jednodenní konstelace 2018/19

Formulář pro rezervaci místa na semináři naleznete na konci této stránky. 😉


Konstelace léčí konflikty a vedou do kontaktu s léčivými silami rodiny. Velice dobře pracují se vztahovými, zdravotními, ale např. i rozhodovacími či finančními záležitostmi. Skupiny stavím tak, aby byl dostatek prostoru pro individuální zakázky či záměry všech zúčastněných. Postavení vlastní konstelace je samozřejmě osobní volbou každého účastníka, či účastnice. Velké dary a příležitosti totiž příchází i přes účast v konstelacích jiných lidí i skrze vaši přítomnost u konstelace. Z jednoho konstelačního dne si tak často odnesete více, než pro co jste přišli. Pokud vás zajímá, s jakými tématy u mě můžete konstelačně pracovat, tak vás odkážu na tento článek na mém blogu.

Konstelace se staly hlavní metodou mé práce, protože nabízí největší svobodu a umožňují, abychom se dívali na detail a stejně tak i v odstupu, nadhledu. Propojují prožitek s pochopením souvislostí našeho života. A především přináší reálné, trvalé změny do života. Osobní doporučení účastníků proběhlých konstelací napoví víc, pokud nemáte zkušenost s konstelační prací u mě.

Foto: pardubické prostory konání seminářů

Jsem členem ČASKu, České asociace systemických konstelací, a řídím se jejím etickým kodexem. Pokud máte z jakýchkoliv důvodů (např. zdravotních, psychických) pochybnosti, jestli jsou pro vás konstelace vhodné, oslovte mě emailem nebo telefonicky a probereme to.

Veškeré dotazy ohledně organizace, přihlášek a praktických záležitostí k akcím směřujte prosím na mou asistentku: Bára Vršanová, email: rudolf@rudolforsag.cz, tel: 775 961 370

Cena: 1900 Kč


Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením platby za seminář 1900Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, např 23. září = 2309

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak týden před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 7 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.

Lektor Rudolf Orság: Jsem takový vznikatel a iniciátor změn. Osobní rozvoj mě bavil vždycky, od mladého věku jsem byl na rozhraní mezi psychologií a IT. Poprvé jsem, ještě jako účastník, v terapeutickém kruhu byl před nějakými dvaceti lety. Své IT kariéry jsem se postupně vzdal, abych se mohl naplno a do hloubky věnovat tomu, co vnímám jako své poslání. Práci se skupinami a jednotlivci v oblasti osobního rozvoje. Skrze konstelace, meditace, psaní, sdílecí kruhy a (přechodové, konstelační, tantrické) rituály. Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog nebo (maličko starší, ale stále aktuální) rozhovor pro Cesty k sobě.. Nebo přijďte na některý z mých večerů (meditační, konstelační, taneční), které pořádám.

Photo1: Seashell by Moyan Brenn, Flickr under CC 2.0, modified.

Photo2: Rudolf Orság, prostory pardubického Natura Parku

Máte chuť jít do toho?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Zpět na kalendář akcí
Top