Jednodenní konstelace 2019/20

Formulář pro rezervaci místa na semináři naleznete na konci této stránky. 😉


Konstelace léčí konflikty a vedou do kontaktu s léčivými silami rodiny. Velice dobře pracují se vztahovými, zdravotními, ale např. i rozhodovacími, pracovními či finančními záležitostmi. Nabízím dva způsoby účasti: s vlastní konstelací / bez ní. Pro stavění vlastní konstelace přijímáme na tento seminář maximálně 12 účastníků. Velké dary a příležitosti však příchází i přes účast v konstelacích jiných lidí a skrze vaši přítomnost u konstelace. Z jednoho konstelačního dne si tak odnesete pro svůj život mnohé, i kdybyste nestavěli vlastní konstelaci. Pokud vás zajímá, s jakými tématy u mne můžete konstelačně pracovat, tak vás odkážu na tento článek na mém blogu.

Konstelace jsou jednou z hlavních metod mé práce, protože nabízí největší svobodu a umožňují, abychom se dívali na detail a stejně tak i v odstupu, nadhledu. Propojují prožitek s pochopením souvislostí našeho života. A především přináší reálné, trvalé změny do života. Osobní doporučení účastníků proběhlých konstelací napoví víc, pokud nemáte zkušenost s konstelační prací u mě.


Jsem členem ČASKu, České asociace systemických konstelací, a řídím se jejím etickým kodexem. Pokud máte z jakýchkoliv důvodů (např. zdravotních, psychických) pochybnosti, jestli jsou pro vás konstelace vhodné, oslovte mě emailem nebo telefonicky a probereme to.

Místo konání: Natura park, 2874, Štolbova, 530 02 Pardubice I  (na obrázku níže)

Veškeré dotazy ohledně organizace, přihlášek a praktických záležitostí k akcím směřujte prosím na mou asistentku: Bára Vršanová, email: rudolf@rudolforsag.cz, tel: 775 961 370

Cena: 2200 Kč (s postavením vlastní konstelace), 1100 Kč (jen účast)


Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením platby za seminář 2200 Kč (či 1100 Kč pokud nestavíte svou konstelaci) na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, např 23. září = 2309

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak týden před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 7 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.

Lektor & terapeut Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Skupinově s tradičními rituály, meditacemi a terapeutickými metodami pracuji od roku 2012. Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog, nebo letošní rozhovor. V praxi vidím, že s návratem ke kořenům a odvěkým principům se řada problémů řeší prakticky sama od sebe.

Photo1: Seashell by Moyan Brenn, Flickr under CC 2.0, modified.

Photo2: Rudolf Orság, prostory pardubického Natura Parku

Mám zájem o rezervaci


Zpět na kalendář akcí
Top