Jednodenní konstelace 2019/20

Konstelace léčí konflikty a vedou do kontaktu s léčivými silami rodiny. Velice dobře pracují se vztahovými, zdravotními, ale např. i rozhodovacími, pracovními či finančními záležitostmi. Nabízím dva způsoby účasti: s vlastní konstelací / bez ní. Pro stavění vlastní konstelace přijímáme na tento seminář maximálně 12 účastníků. Velké dary a příležitosti však příchází i přes účast v konstelacích jiných lidí a skrze vaši přítomnost u konstelace. Z jednoho konstelačního dne si tak odnesete pro svůj život mnohé, i kdybyste nestavěli vlastní konstelaci. Pokud vás zajímá, s jakými tématy u mne můžete konstelačně pracovat, tak vás odkážu na tento článek na mém blogu.

Konstelace jsou jednou z hlavních metod mé práce, protože nabízí největší svobodu a umožňují, abychom se dívali na detail a stejně tak i v odstupu, nadhledu. Propojují prožitek s pochopením souvislostí našeho života. A především přináší reálné, trvalé změny do života. Osobní doporučení účastníků proběhlých konstelací napoví víc, pokud nemáte zkušenost s konstelační prací u mě.


Jsem členem ČASKu, České asociace systemických konstelací, a řídím se jejím etickým kodexem. Pokud máte z jakýchkoliv důvodů (např. zdravotních, psychických) pochybnosti, jestli jsou pro vás konstelace vhodné, oslovte mě emailem nebo telefonicky a probereme to.

Místo konání: Natura park, 2874, Štolbova, 530 02 Pardubice I  (na obrázku níže)

Veškeré dotazy ohledně organizace, přihlášek a praktických záležitostí k akcím směřujte prosím na mou asistentku: Bára Vršanová, email: rudolf@rudolforsag.cz, tel: 775 961 370

Cena: 2200 Kč (s postavením vlastní konstelace), 1100 Kč (jen účast)


Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením platby za seminář 2200 Kč (či 1100 Kč pokud nestavíte svou konstelaci) na č.ú.: 670100-2216865192/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, např 23. září = 2309

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak týden před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 7 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.

Lektor & terapeut Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Skupinově s tradičními rituály, meditacemi a terapeutickými metodami pracuji od roku 2012. Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog, nebo letošní rozhovor. V praxi vidím, že s návratem ke kořenům a odvěkým principům se řada problémů řeší prakticky sama od sebe.

Photo1: Seashell by Moyan Brenn, Flickr under CC 2.0, modified.

Photo2: Rudolf Orság, prostory pardubického Natura Parku

Máte chuť jít do tohoo?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top