Kakao oslava v čase zimního Slunovratu

JSME NA PLNÉ KAPACITĚ. BEREME NÁHRADNÍKY, PRO PŘÍPAD, ŽE BY SE NĚKDO Z PŘIHLÁŠENÝCH NEMOHL ZÚČASTNIT. 

Blíží se zimní slunovrat – nejkratší den v roce – mocný čas konce a začátku, který umožňuje propustit z našich životů vše, co nám již neslouží. Je to zrození nového světla, od tohoto dne světla s dalšími dny opět přibývá. (Světlo nabírá na větší síle s postupujícím dalším rokem a bude pak znovu oslavováno a uctěno formou keltského svátku Imbolcu 1.2. – 2.2. 2020). O zimním slunovratu se pouštíme věcí, břemen, energetických vazeb, abychom mohli nezatíženi vstoupit do dalšího roku své cesty. Tato doba je přípravou na znovu-zrození v dalším roce. V souladu s přírodou je tento čas vhodnější k propouštění a přípravě nového roku, než oslavy na Silvestra.

Samotný Slunovrat nastane letos v neděli 22. prosince v 5:19 ráno. Naše oslava proběhne v čase narůstající energie již v pátek. Sobota je vhodným časem pro rozjímání a usazení prožitků.

Učiňte rozhodnutí opustit pseudotradici předvánočního shonu a stresu. Pojďme spolu zakončit „solární rok“ posvátným způsobem. Propusťme staré a otevřeme se svému poslání, cestě duše a skutečnému, tvořivému potenciálu.

Znovuzrození slunce bylo oslavováno mnoha starověkými kulturami, které tento čas uctívaly ceremoniemi a rituály. Ctím naše starokeltské tradice a současně se rád nechám inspirovat jinými prastarými kulturami a proto letos..

Kakao oslava

Kakao ceremonie a oslavy existují již mnohá staletí. Započaly pravděpodobně s civilizacemi Mayů a Aztéků ve střední a jižní Americe. Čisté, přírodní kakao se používá dodnes jako přirozená medicína od Matky Země, která prospívá na úrovni fyzické, mentální a spirituální. Používá se proto v šamanských a tradičních ceremoniích a narozdíl od jiných látek není kakao halucinogenní, ani psychedelické, nepřináší náročné stavy.

Kakao se jemným způsobem dotkne vašeho duchovního srdce. Přináší hlubší spojení se sebou, s dalšími lidmi, přináší euforizující stavy (uvolňuje přirozené látky našeho těla – endorfiny), které nemají žádné dojezdy a kocoviny, jak tomu může být u drog a alkoholu. Tím, že vás kakao otevírá více vašemu srdečnímu centru, tak umožní, aby příležitost zimního slunovratu byla využita na hlubší úrovni, než by bylo běžně možné.. Jedná se tedy o bezpečnou, přirozenou látku, což je pro mne jako terapeuta stejně důležité, jako samotné účinky této medicíny.

Skutečně se nejedná o Granko, jak se mne někdo nedávno ptal. 😉 S organizačním týmem pro vás připravíme čisté kakao z kvalitního zdroje. Na fyzické úrovni posiluje přírodní, nezpracované kakao imunitní systém, snižuje cholesterol, posiluje vitalitu, kreativitu a koncentraci.

Čisté kakao je připravováno s vodou. Je tedy vhodné i pro vegany. Je možno si dochutit pomocí skořice, chilli, nebo javorového sirupu.

Další benefity kakaa v přirozené formě

Obnovení přirozeného, uvolněného, meditativního stavu.

Uvolnění tělesných, emocionálních bloků.

Propojení se svým vyšším já, se svou duší.

Vyrovnávání mužských a ženských energií v těle.

Objevování zdrojů vlastní síly, lásky a opravdovosti.

Zvýšená tvořivost a aktivace zdrojů sebeléčení.

Podpora vnitřní transformace nenásilnou & jemnou formou.

Co vás čeká

Připravím pro vás transformativní a povznášející zkušenost v bezpečné a otevřené komunitě podobně naladěných lidí.

Budeme pracovat s energií zimního slunovratu a živými záměry propouštění a znovuzrození.

Součásti večera bude slunovratová meditace, ceremonie s kakaem, kruh sdílení a v neposlední řadě tranzovní tanec na hudbu, která se k této příležitosti hodí náramně. 😉

Příprava na oslavu / Co s sebou

Vyhněte se alkoholu, kafi, silnému čaji a dalším povzbuzujícím látkám minimálně 4 hodiny před samotnou oslavou, nejlépe alespoň 24 hodin. Nejezte před ceremonií příliš těžká, masitá, tučná a přeslazená jídla, pokud záměrně nechcete otupit prožitek. Ideálně tak 2 hodiny před začátkem nejezte už vůbec.

S sebou uzavíratelnou láhev vody (alespoň 1l). Kakao je diuretické, je třeba dostatečně pít.

Pohodlné, volné oblečení, ve kterém se cítíte dobře.

Deku, polštářek, karimatku na sezení, ležení.

Něco na zub pro závěr oslavy, co půjde do středu našeho kruhu a bude sdíleno v rámci celé skupiny.

Pokud souzníte, přineste svůj (menší) rituální předmět.

Čas konání

20. prosince od 18h (předpokládáný závěr kolem 21h), registrace od 17:40

Místo konání 

Na Záhonech 682/7, Praha 4MeeraShowroom

Akce se koná ve spolupráci s Meera Design.

Cena

500 Kč (dávka kakaa v supr kvalitě v ceně)

Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením platby za seminář 500 Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tedy 20.12. = 2012

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak týden před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby. Při zrušení účasti méně jak 7 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.

Tato akce probíhá ve spolupráci s Meera Design.


Lektor & terapeut Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Skupinově s tradičními rituály, meditacemi a terapeutickými metodami pracuji od roku 2012. Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog, nebo rozhovor pro Cesty k sobě. V praxi vidím, že s návratem ke kořenům a odvěkým principům se řada problémů řeší prakticky sama od sebe. Kakao považuji za posvátnou medicínu, která přitom nenarušuje psychiku a přirozenou chemii těla.

Photo1, flickr, Nicolas Raymond, Poulnabrone Dolmen Sunset, under CC2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Photo2, flickr, Giulian Frison, Cacao semillas under CC2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Máte chuť jít do tohoo?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top