Konstelace na Větrném kole

Formulář pro rezervaci místa na semináři naleznete na konci této stránky. 😉


Konstelace léčí konflikty a vedou do kontaktu s léčivými silami rodiny. Velice dobře pracují se vztahovými, zdravotními, ale např. i rozhodovacími či finančními záležitostmi. Bude prostor na vaše individuální zakázky či záměry a získáte i mnohá uvědomění a vhledy i díky konstelacím ostatních účastníků. Pokud vás zajímá, s jakými tématy u mě můžete konstelačně pracovat, tak vás odkážu na tento článek na mém blogu.

Konstelace se staly hlavní metodou mé práce, protože nabízí největší svobodu a umožňují, abychom se dívali na detail a stejně tak i v odstupu, nadhledu. Propojují prožitek s pochopením souvislostí našeho života. A především přináší reálné, trvalé změny do života. Osobní doporučení účastníků proběhlých konstelací napoví víc, pokud nemáte zkušenost s konstelační prací u mě.

Víkendový konstelační formát je velmi oblíbený. Je dostatek prostoru nejen na individuální práci s účastníky, ale i na hlubší usazení prožitků, meditace a sdílení ve skupině. Tempo je většinou pozvolnější než u jednodenních konstelací a změny a pochopení mohou být plynuleji začleněny do vašeho každodenního života. Hodně „dojede“ po prvním konstelačním dni večer, přes noc a druhý den je další podpora od lektora a skupiny a možnost jít do další hloubky, vyjasnění atd.

Limitovaný počet účastníků

Pro tento víkendový seminář je limitovaný počet účastníků na 18 lidí (plus organizační tým). Ubytování na místě je zajištěné pro prvních 12 přihlášených na ubytování. Spí se většinou v otevřeném prostoru přírodního domu. Další možností je po dohodě spaní ve stanu, blízké penziony doporučíme.

Místo konání

Po delší době budeme opět v přírodním domě na Větrném kole nad Chocní (viz. fotky od majitele Pavla). Tento prostor podporuje konstelační práci jedinečným způsobem. Při stavbě byly použity jen přírodní materiály a tady se vždy cítíme v srdci přírody. Jako doma, kde bytí je samo o sobě zážitkem.

Registrace a čas konání

Registrace jsou 29. března od 18 do 19h, pak bude následovat večeře a od 20h začínáme. Prosím přijeďte včas, ať nepřijdete o začátek. Vezměte si s sebou prosím hotovost na platbu za stravu a ubytování v celkové výši. Předpokládaný závěr je 31. března kolem 18h.

Z programu

Při tomto počtu účastníků a délce semináře budeme mít hodně prostoru na vaše individuální záměry a zakázky. Současně budeme pracovat i skrze meditace. Bude prostor na čerstvá globální a skupinová témata. Dáme si prostor na cennou globální konstelaci, která vzejde na místě z energie skupiny. Součástí víkendových konstelací je hluboká práce v kruhu sdílení.

Až na odůvodněné výjimky není možné zúčastnit se jen jednoho konstelačního dne. Víkend je ucelený a skupina je hodně propojená a příchody v průběhu, nebo odchody po prvním dni by narušovaly dynamiku a hloubku probíhajících procesů.

Lektorné

3000 Kč za celý víkend (plus strava a ubytování 2x 600 Kč)

Jsem členem ČASKu, České asociace systemických konstelací, a řídím se jejím etickým kodexem. Pokud máte z jakýchkoliv důvodů (např. zdravotních, psychických) pochybnosti, jestli jsou pro vás konstelace vhodné, oslovte mě  emailem a probereme to.

Veškeré dotazy ohledně organizace, přihlášek a praktických záležitostí k akcím směřujte prosím na mou asistentku: Bára Vršanová, email: rudolf@rudolforsag.cz, tel: 775 961 370


Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením platby za seminář 3000 Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tady 29. března = 2903

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak týden před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 7 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.

Lektor Rudolf Orság: Jsem takový vznikatel a iniciátor změn. Osobní rozvoj mě bavil vždycky, od mladého věku jsem byl na rozhraní mezi psychologií a IT. Poprvé jsem, ještě jako účastník, v terapeutickém kruhu byl před nějakými dvaceti lety. Své IT kariéry jsem se postupně vzdal, abych se mohl naplno a do hloubky věnovat tomu, co vnímám jako své poslání. Práci se skupinami a jednotlivci v oblasti osobního rozvoje. Skrze konstelace, meditace, psaní, sdílecí kruhy a (přechodové, konstelační, tantrické) rituály. Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog nebo (maličko starší, ale stále aktuální) rozhovor pro Cesty k sobě.. Nebo přijďte na některý z mých večerů (meditační, konstelační, taneční), které pořádám.

Mám zájem o rezervaci


Zpět na kalendář akcí
Top