Léčivý Dotek

Seminář pro všechny, kteří vnímají, že s přijetím svého těla v celistvosti to na cestě sebe-léčení jde lépe.

Připravuji pro vás seminář, který bude v jemnosti a s úctou přistupovat k celé vaší bytosti. Tento přístup vhodně doplňuje konstelace, které spolutvoříme v Natura Parku a meditace Ve Světle Vědomí.

Dotek

Nedotýkáme se zdaleka jen fyzicky. Dotýkáme se svým pohledem. Dotýkáme se svou energií. Dotýkáme se svými záměry. Tohle vše jsou samy o sobě krásné, silné a léčivé nástroje, které máme ve svých životech k dispozici.

Dotek sebe, dotek druhého, není ani o správných technikách a metodách. Ty mohou být inspirací a mostem k určité zkušenosti, jsou však druhořadé.

Dotek je o vědomé přítomnosti v sobě i s druhým člověkem, kterého se dotýkám. Je o přijetí sebe ve své boží nedokonalosti. Jsem vědomě tady a teď a nechávám se vést vyšší moudrostí. Padají cíle a představy, jak by to mělo být správně. Schopnost odložit, alespoň na čas, své vnitřní soudy a nároky.. To vše umožňuje otevřenost, svobodu a hluboké léčení.

Není třeba žádných extrémních, nebo intenzivních metod. Naopak. Skutečné léčení probíhá s jemností a citlivostí k danému momentu a k individualitě každého z nás. Vše vede k vědomí, že jsme součástí celku. Jsme součástí Bytí, Boha, Vesmíru, Jednoty,..doplňte si to správné slovo v souladu se svou vnitřní vírou.

Klíčová je důvěra. A té není bez respektu k individuálním hranicím každé ženy, každého muže. Pomalý přístup a dostatek času je při léčení dotekem nejvíc. Méně je vždy více. Nesnažíme se někam dostat. Nesnažíme se něco odpracovat. Uvolnění přichází samo od sebe, ve svém čase, když vše zapadne na svoje místo a my cítíme, že se můžeme otevřít léčení v nás..

Náš dech.

Vědomí energie, která proudí naším tělem.

Otevření se tomu, co je právě přítomné.

Záměr, kterým je sebe-léčení, ve svém vlastním tempu.

To jsou zdroje, které máme k dispozici teď a tady.

Benefity tohoto semináře

Obnovení zdravého vztahu ke svému tělu a energii.

Spojení se s vnitřními zdroji sebeléčení.

Vědomé prožívání skrze své smysly a energetické tělo.

Uvolnění dlouhodobých napětí a bloků, pro které přišel čas..

Vědomí své skutečné podstaty a tvořivého potenciálu.

Cena

1900 Kč za celodenní seminář

Čas konání

27. ledna 2019, 9 až 18h (registrace od 8:40)

Místo konání

Natura park, 2874, Štolbova, 530 02 Pardubice I

mapy: https://goo.gl/maps/P6JDJNnbaW92

Co s sebou

Karimatku, deku na přikrytí, volné oblečení, uzaviratelnou láhev na vodu, něco na zápisky (pokud chcete zapisovat)

—–

Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením platby za seminář 1900 Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tedy 25.11. = 2511 

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak týden před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 7 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.


Lektor Rudolf Orság: Jsem takový vznikatel a iniciátor změn. Osobní rozvoj mě bavil vždycky, od mladého věku jsem byl na rozhraní mezi psychologií a IT. Poprvé jsem, ještě jako účastník, ve skupinovém kruhu sdílení byl před nějakými dvaceti lety. Své IT kariéry jsem se postupně vzdal, abych se mohl naplno a do hloubky věnovat tomu, co vnímám jako své poslání. Práci se skupinami a jednotlivci v oblasti osobního rozvoje. Skrze konstelace, meditace, psaní, sdílecí kruhy a (přechodové, konstelační, tantrické) rituály. Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog nebo (maličko starší, ale stále aktuální) rozhovor pro Cesty k sobě.. Nebo přijďte na některý z mých večerů (meditační, konstelační, rituální, taneční), které pořádám.

 

Máte chuť jít do toho?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Zpět na kalendář akcí
Top