Sám Sobě Světlem

Formulář pro rezervaci místa na semináři naleznete na konci této stránky. 😉

Pro účastníky Nebe na Zemi platí sleva 15 procent. (-510 Kč)


Je tady čas sklizně. A spolu s ní i starokeltský svátek Lughnasad, který již vymizel z našich tradic. Tento svátek je slaven na počest sňatku Boha Lugha s Matkou Zemí. Proto se právě o Lughnasadu konaly svatební obřady a vznikala posvátná spojení mezi mužským a ženským principem. Tento čas přináší však mnohem víc. (O esenci / obsahu tohoto semináře pod následným obrázkem.)

Lugh byl původně bojovníkem, který pomáhal irskému králi. Vykonal hrdinské činy a stal se zářícím bohem Slunce. Byl tak patronem a bohem zemědělců, kteří byli na slunečním svitu pro své sklizně závislí..

Léto je na vrcholu, Slunce přináší mnoho tepla… Přesto se však dny začínají již krátit. A my si uvědomujeme, že opět půjdeme více „do sebe“ – Pomalu se přibližujeme k podzimu. V čase na začátku srpna naši předkové přinášeli oběť. S vděčností obětovali něco z té hojnosti, která k nim přicházela…aby se mohli spojit se sebou samými. Dobrovolně něco cenného odevzdávali, aby se mohli posunout vnitřně. A připravili se tak na nadcházející temnější a chladnější měsíce.

Esence tohoto semináře

Čekají nás tři dny sdílení, hudby, meditací a rituálů (Co je rituál najdete podrobně pod obrázkem níže). V krásné přírodě v Centru Živá voda v Podkrkonoší. Venku je v tomto ročním období spousta světla a tepla. My se přidáme a rozzáříme také „své“ světlo vnitřní. Budeme tvořit v přítomnosti, kde je ta největší síla. Budeme objevovat svou celistvost. Propustit soudy a pochybnosti o sobě přináší úlevu. Pak se můžeme konečně uvolnit tam, kde právě jsme.

Necháme padnout vnitřní překážky, abychom se mohli na hluboké úrovni spojit se sebou samými. Je tady čas Lughnasadu a tak přineseme i oběť, abychom mohli „roztáhnout svá křídla“. A podpoříme tak sami sebe na své další cestě životem.

Tento seminář není zdaleka jen o prospěšných technikách, přístupech a metodách. Tento seminář je návratem k sobě a příležitostí..

Rozšířit svoje Vědomí. Otevřít se Životu. Můžete se rozhodnout a propustit to, co vás tolik let svazovalo. Co pro vás bylo ve vašich životech jen vzdáleným snem z dětství či dospívání, může se stát realitou. Ať už jde o vztahy, či vaše pracovní naplnění. Nebo váš pocit tělesné energie a zdraví. Můžete se otevřít s důvěrou svým zdrojům. Seminář je veden svobodně. Z přítomnosti a energie tady a teď. Můžete jej využít tak, jak potřebujete. Moje pozvání pro vás je, abyste byli opravdoví k sobě samým. Abyste nečinili kompromisy, které  vás na vnitřní úrovni obírají o život. Abyste si dovolili naslouchat volání své Duše, své vnitřní moudrosti.

Pak se dějí skutečné zázraky na úrovni těla, mysli, srdce i duše.

Co je to vlastně rituál?

Rituál je osobním, často intenzivním zážitkem, který umožňuje v mém životě prospěšnou změnu.

Rituál je ohraničen v čase a prostoru. Je vedený lektorem, často jednoduše, s podporou několika principů. Podporou je okolní příroda a hudba. Pracujeme s vašimi individuálními a se skupinovými záměry.

Rituál nám umožňuje vidět nové úhly pohledu, díky kterým pak měníme reálně svůj život. Umožňuje překročit do dalších fází naší životní cesty. Uzavřít volné konce. Pustit se něčeho, co nám již nijak neslouží. Objevit své zdroje a tvořivé úhly pohledu na životní situace.

Rituály propojují rozumové i pocitové chápání života v jeho podstatě. Zahrnují tělo, srdce, mysl i duši. Jsou celistvým přístupem k osobnímu rozvoji.

Rituál je třeba zažít, slovy to tak úplně nelze předat.

V Rituálu procházíte silovými / léčivými místy. Často se pracuje s archetypy a univerzálními symboly, které jsou tady již po tisíce let. To vše v bezpečí chráněného rituálního prostoru.

Nepotřebujete dopředu žádné zvláštní znalosti ani dovednosti. Necháváte se vést krok za krokem. Rituál je konstelační – během rituálu jsme všichni ve spojení s inteligencí a moudrostí, která nás přesahuje.

Účinky a dary

Tento seminář může být transformačním, hlubokým zážitkem, na který nikdy nezapomenete. Bude vás provázet dál vaším životem během následujících týdnů, měsíců, nebo dokonce let.

Rituály často působí na více rovinách současně. Účastníci často přijíždí s jednou či dvěma záležitostmi, ale odjíždí s výrazně celistvějším pohledem na sebe, na život, na celek.

Pod obrázkem je pár příkladů (na základě zpětné vazby od účastníků mých rituálů)

Zbavila jsem se dlouhodobého psychosomatického problému.

Otevřel jsem rezervoár klidu a míru ve svém životě.

Byla jsem bez energie, musela jsem spát i přes den a teď mám energii pro to důležité v životě.

Konečně mám plnohodnotný vztah.

Změnila jsem práci a dělám, co mne baví.

Rituál mi pomohl s velkým životním rozhodnutím / výběrem mezi více variantami.

Srovnal se mi vztah s tátou.

Odložila jsem břemeno, které zatěžovalo můj rod po řadu generací.

Zase se na sebe mohu dívat v zrcadle a mít se ráda.

Nalezl jsem zdroj vnitřní hravosti a radosti.

Místo konání

Centrum Živá voda, Kohoutov 143 v Podkrkonoší (poblíž Dvora Králové)

Místo konání – na samotě u lesa a potoka

Registrace a čas konání

Registrace jsou 1. srpna 2019 od 18 do 19h, pak bude následovat večeře a od 20h začínáme. Prosím přijeďte včas, ať nepřijdete o začátek. Vezměte si s sebou prosím hotovost na platbu za stravu a ubytování v celkové výši. Předpokládaný závěr je 4. srpna kolem 15h.

Cena

3400 Kč (plus 3x 750 Kč /den za vegetariánskou stravu (vaří Jakub Cígner) a ubytování). Pro účastníky Nebe na Zemi platí sleva 15 procent. (-510 Kč) 

Co s sebou

Detailní informace dostanete v předstihu emailem.

Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením lektorného 3400  Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tedy 1.8. = 0108

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 14 dní před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 14 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji 8 let.  Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog nebo rozhovor pro Cesty k sobě. Připravuji pro vás právě nové webináře a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem.

Máte chuť jít do tohoo?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top