Moje místo v životě / Podzimní rovnodennost

Formulář pro rezervaci místa na semináři naleznete na konci této stránky. 😉


Opět přichází okamžik vyrovnání mezi světlem a tmou. Den i noc jsou stejně dlouhé. Je tady podzimní rovnodennost. Ideální čas pro obrácení se dovnitř. Čas pro rekapitulaci všeho, co se událo během aktivní, světelné fáze tohoto výživného roku.

Právě teď se můžeme zastavit a jen tak být. Podívat se na svoje místo v životě. A uvědomit si, co v nás dozrálo.. Než vyrazíme na další cestu můžeme poděkovat. Poděkovat za tu podporu, které se nám neustále dostává od našich předků, od našich blízkých, od dalších bytostí.. 

Esence tohoto semináře

Tento společný víkend bude o vyrovnání uvnitř nás samých. Zpomalíme více, než na jiných seminářích a Pokud jsme dlouho byli příliš aktivní tam venku, tak je s odcházejícím sluncem čas obrátit se k sobě. Nadechnout se…a vydechnout.. Zůstat chvíli jen tak být. Mnohdy jdeme od jednoho činu ke druhému, aniž bychom plně docenili samotnou cestu.

Je tedy čas ocenit to..

Nejen to, co se povedlo. Ocenit zkušenost samotnou. Propustit i ty nálepky… dobrá zkušenost, špatná zkušenost. Každá zkušenost je totiž ve své podstatě dobrá. Ona prostě je. A nese často nečekané plody…ještě dlouho poté, co proběhla.

Vnitřní síla přichází z uvědomění, kde se právě v životě nacházíme, čím jsme prošli a kdo jsme. A především z přijetí. Z přijetí, že tam, kde jsem, jsem správně. Nejsem tady náhodou.. 

Tento seminář je přípravou na přechod do temné fáze roku. Temná fáze, pokud je vědomě využita, přináší zralost a moudrost do našich životů. Tento víkend budou rituály, cvičení a meditace podporou pro tento přechod. Tak, jak potřebujete na své nejhlubší úrovni.

Klíčovým elementem společné práce budou opět rituály. Pokud nevíte, co rituály jsou a co vše přínáší..více se dozvíte níže pod obrázkem.

Co je to vlastně rituál?

Rituál je osobním, často intenzivním zážitkem, který umožňuje v mém životě prospěšnou změnu.

Rituál je ohraničen v čase a prostoru. Je vedený lektorem, často jednoduše, s podporou několika principů. Podporou je okolní příroda a hudba. Pracujeme s vašimi individuálními a se skupinovými záměry.

Rituál nám umožňuje vidět nové úhly pohledu, díky kterým pak měníme reálně svůj život. Umožňuje překročit do dalších fází naší životní cesty. Uzavřít volné konce. Pustit se něčeho, co nám již nijak neslouží. Objevit své zdroje a tvořivé úhly pohledu na životní situace.

Rituály propojují rozumové i pocitové chápání života v jeho podstatě. Zahrnují tělo, srdce, mysl i duši. Jsou celistvým přístupem k osobnímu rozvoji.

Rituál je třeba zažít, slovy to tak úplně nelze předat.

V Rituálu procházíte silovými / léčivými místy. Často se pracuje s archetypy a univerzálními symboly, které jsou tady již po tisíce let. To vše v bezpečí chráněného rituálního prostoru.

Nepotřebujete dopředu žádné zvláštní znalosti ani dovednosti. Necháváte se vést krok za krokem. Rituál je konstelační – během rituálu jsme všichni ve spojení s inteligencí a moudrostí, která nás přesahuje.

Účinky a dary

Tento seminář může být transformačním, hlubokým zážitkem, na který nikdy nezapomenete. Bude vás provázet dál vaším životem během následujících týdnů, měsíců, nebo dokonce let.

Rituály často působí na více rovinách současně. Účastníci často přijíždí s jednou či dvěma záležitostmi, ale odjíždí s výrazně celistvějším pohledem na sebe, na život, na celek.

Pod obrázkem je pár příkladů (na základě zpětné vazby od účastníků mých rituálů)

Zbavila jsem se dlouhodobého psychosomatického problému.

Otevřel jsem rezervoár klidu a míru ve svém životě.

Byla jsem bez energie, musela jsem spát i přes den a teď mám energii pro to důležité v životě.

Konečně mám plnohodnotný vztah.

Změnila jsem práci a dělám, co mne baví.

Rituál mi pomohl s velkým životním rozhodnutím / výběrem mezi více variantami.

Srovnal se mi vztah s tátou.

Odložila jsem břemeno, které zatěžovalo můj rod po řadu generací.

Zase se na sebe mohu dívat v zrcadle a mít se ráda.

Nalezl jsem zdroj vnitřní hravosti a radosti.

Místo konání

Centrum Živá voda, Kohoutov 143 v Podkrkonoší (poblíž Dvora Králové)

Místo konání – na samotě u lesa a potoka

Registrace a čas konání

Registrace jsou 20. září 2019 od 18 do 19h, pak bude následovat večeře a od 20h začínáme. Prosím přijeďte včas, ať nepřijdete o začátek. Vezměte si s sebou prosím hotovost na platbu za stravu a ubytování v celkové výši. Předpokládaný závěr je 22. září kolem 15h.

Cena

2800 Kč (plus 2x 750 Kč /den za vegetariánskou stravu a ubytování). Pro účastníky Nebe na Zemi platí sleva 15 procent. (-390 Kč)

Co s sebou

Detailní informace dostanete v předstihu emailem.

Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením lektorného 2600  Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tedy 20.9. = 2009

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 14 dní před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 14 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji 8 let.  Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog nebo rozhovor pro Cesty k sobě. Připravuji pro vás právě nové webináře a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem.

Máte chuť jít do tohoo?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top