Rituál Zrcadel a Bran o letním Slunovratu

Právě platí zvýhodněná cena lektorného 2400 Kč.


Posledních 5 let jsme každý rok pracovali rituálně v malebné přírodě Žďárských vrchů. Zvu vás opět do památkové rezervace, na 500 let starou, s citem zrekonstruovanou chalupu. Je to místo, které má svého ducha a podporuje hlubokou vnitřní práci. Místo zemité, pohádkové a živelné.

Sejdeme se opět o letním Slunovratu. Noc je nekratší a den je nejdelší. Kolem 21. června se zapaluje v křesťanské tradici Svatojánský oheň. Nastává magický čas, který je prospěšný pro každého z nás.

Symbolicky se tato doba spojuje se zakotvením v našem životě. Nabízí se podpora pro budování malých i větších komunit, zázemí a domova. Podpora pro založení, či posílení vlastní rodiny. A propojení se skupinami lidí, kteří jsou na stejné, tvořivé vlně. Příznivý čas pro rozvoj vlastního podnikání a poslání. 

Tento rok se nese v energii změn a proto..

Rituál Zrcadel a Bran

Letos proběhne Rituál Zrcadel a Bran oproti předchozím letům skutečnou proměnou. 

Pokud nevíte, co je to Rituál a chcete se dozvědět více o účincích rituálů, více pod obrázkem níže..

Ty z vás, kteří jste se rituálu již v minulých letech zúčastnili, čekají příjemná překvapení. Od pátečního večera a během soboty projdeme společnou meditační a energetickou přípravou v podpoře Slunovratem. Zažijete jemnější a plynulejší přístup k osobnímu rozvoji, který je v souladu s tímto prostorem a časem.

Budeme postupovat pomalu a s lehkostí.

Budou se tvořit vaše osobní záměry. Samotný Rituál Zrcadel a Bran proběhně od sobotního podvečera. Projdete si vašimi `Branami` a podíváte se do `Zrcadel` vašeho života. Tentokrát však bude vaše cesta podpořena i jinými způsoby a budete mít více možností. A bude to celé energeticky „tak akorát“, vybalancované na základě zkušeností předchozích 5 let.

V neděli si dáme dostatek prostoru pro usazení prožitků, sdílení a integraci všeho pro váš každodenní život.

Co je to vlastně rituál?

Rituál je osobním, často intenzivním zážitkem, který umožňuje v mém životě prospěšnou změnu.

Rituál je ohraničen v čase a prostoru. Je vedený lektorem, často jednoduše, s podporou několika principů. Podporou je okolní příroda a hudba. Pracujeme s vašimi individuálními a se skupinovými záměry.

Rituál nám umožňuje vidět nové úhly pohledu, díky kterým pak měníme reálně svůj život. Umožňuje překročit do dalších fází naší životní cesty. Uzavřít volné konce. Pustit se něčeho, co nám již nijak neslouží. Objevit své zdroje a tvořivé úhly pohledu na životní situace.

Rituály propojují rozumové i pocitové chápání života v jeho podstatě. Zahrnují tělo, srdce, mysl i duši. Jsou celistvým přístupem k osobnímu rozvoji.

Rituál je třeba zažít, slovy to tak úplně nelze předat.

V Rituálu procházíte silovými / léčivými místy. Často se pracuje s archetypy a univerzálními symboly, které jsou tady již po tisíce let. To vše v bezpečí chráněného rituálního prostoru.

Nepotřebujete dopředu žádné zvláštní znalosti ani dovednosti. Necháváte se vést krok za krokem. Rituál je konstelační – během rituálu jsme všichni ve spojení s inteligencí a moudrostí, která nás přesahuje.

Účinky a dary

Rituál Zrcadel a Bran může být transformačním, hlubokým zážitkem, na který nikdy nezapomenete. Bude vás provázet dál vaším životem během následujících týdnů, měsíců, nebo dokonce let.

Rituály často působí na více rovinách současně. Účastníci často přijíždí s jednou či dvěma záležitostmi, ale odjíždí s výrazně celistvějším pohledem na sebe, na život, na celek.

Pár příkladů (na základě zpětné vazby od účastníků mých rituálů):

Zbavila jsem se dlouhodobého psychosomatického problému.

Zase objevuji klid a mír v životě.

Byla jsem bez energie, musela jsem spát i přes den a teď mám energii na to, co mne baví.

Konečně mám vážný vztah.

Dovolila jsem si dělat pracovně to, co mne baví.

Rituál mi pomohl s velkým životním rozhodnutím / výběrem mezi více variantami.

Srovnal se mi vztah s tátou a mámou.

Odložil jsem břemeno, které zatěžovalo můj rod po řadu generací.

Zase se na sebe mohu dívat v zrcadle a mít se ráda.

Nalezl jsem zdroj vnitřní hravosti a radosti.

Limitovaný počet účastníků

Limit na počet přihlášených je u tohoto rituálu daný na 20 lidí (plus organizační tým).

Místo konání

Telecí 27, https://www.teleci27.eu/

Registrace a čas konání

Registrace jsou 21. června od 18 do 19h, pak bude následovat večeře a od 20h začínáme. Prosím přijeďte včas, ať nepřijdete o začátek. Vezměte si s sebou prosím hotovost na platbu za stravu a ubytování v celkové výši. Předpokládaný závěr je 23. června kolem 15h.

Cena

Právě platí zvýhodněná cena 2400 Kč (plus 2x 750 Kč /den za vegetariánskou stravu a ubytování)

Co s sebou

Detailní informace dostanete v předstihu emailem.

Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením lektorného 2400  Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tedy 21.6. = 2106

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 14 dní před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 14 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji 8 let.  Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog nebo rozhovor pro Cesty k sobě. Připravuji pro vás právě nové webináře a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem.

Fotky: místo konání, Prachařovi

Mám zájem o rezervaci


Zpět na kalendář akcí

Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/virtuals/53752/virtual/www/wp-content/themes/responsive/footer.php on line 112