Rodina a Já

Esence semináře: Rodina a Já

Muž se potkal se ženou a dali Život Tobě. Právě jsi se narodil/a. Přicházíš na tento svět a nejsi sám, nejsi sama.  Jsi součástí jedinečného energetického pole – jsi součástí širší rodiny. Za tvým otcem a tvou matkou stojí jejich rodiče a prarodiče. A před nimi tady byli tví další předci. Tam hluboko v sobě máš přístup ke všemu, co se v těchto rodinách stalo. Ke všemu dobrému a zlému. Ke všemu tragickému a požehnanému. Ke všemu obyčejnému i neobyčejnému. 

Tví předci čekají.. Budeš to Ty, kdo dovede do konce to, co nebylo v minulosti vyřešeno? Propuštěno? Uzdraveno?

Začneš něco nového? S nově nabytou svobodou? 

Jsi součástí osudového společenství. Jsi veden/a, aby tvůj rod postoupil s požehnáním o kousek dál. Následuj signály, které Ti život dává právě teď. Vnímej lásku a sílu, které se skrze Tebe touží projevit. Vnímej podporu toho, co je větší než ty, co tě volá..

Čas zázraků nadešel. Je čas zacelit staré rány. Přijmout zpět ty, kteří byli vyloučeni. Odkrýt dary, které se po staletí skrývaly pod nánosy prachu. Zapomenuté a neviděné bude opět k užitku a ku prospěchu celku. 

Přijmi dar Života a Moudrosti svého Rodu, abys jej jednou mohl / mohla předat dál těm, kteří přijdou ve tvé linii po Tobě. 

Seminář bude velkou podporou jednotlivcům, kteří by rádi propustili rodinné zátěže a žili si svůj život. V síle a v lásce. Bude i pro vás, kdo byste rádi přinesli více života do svých rodin. A pro vás, kdo byste rádi rodinu založili..

Pracovat budeme tento víkend rituálně (k rituálům podrobně níže v textu), konstelačně, meditačně a koučinkově. Prohlubuji své oblíbené metody práce se skupinami a jednotlivci řadu let. Vše s úctou k individualitě a svobodě každého z vás tak, abyste se přirozeně spojili se svými zdroji energie a vnitřní moudrosti, která nás přesahuje..

Čas jarní rovnodennosti

Zima předává žezlo jaru. Den a noc jsou po půlroce opět stejně dlouhé..  Je tady Alban Eilir – slavnost jara. Pojďme společně prožít tento čas a přivítat nový život a hojnost, která se nám nabízí. Čas jarní rovnodennosti se ve starých tradicích váže k naší „rodinné duši“. A proto je tématem tohoto semináře: Rodina a Já. 

Dlouho před křesťanskými tradicemi a katolickou církví tady byly pohanské svátky. Svátky starých keltů, které udržovaly naše spojení s okolní přírodou a jejími cykly. Svátky, které podporovaly naše spojení se sebou – s vnitřní spiritualitou, naším tělem a prožíváním.

Dnes se opět vracíme k těmto dávným kořenům. Dost bylo velkých organizovaných náboženství, které přistupovaly k lidem z pozice moci. Naše duše volají po přirozené vnitřní spiritualitě, která je v souladu s okolní přírodou. Tyto dávné tradice nebyly zcela zapomenuty. Přebývají hluboko v nás a v místech, na kterých žijeme.

Staročeská chalupa, na které bude seminář probíhat, je jedním z takových tradičních míst. Historie tu prýští ze všech koutů. Příroda podporuje. Místní energie byla během posledních 6 let velkou podporou společné práce.

Co je to vlastně rituál?

Rituál je osobním, často intenzivním zážitkem, který umožňuje v mém životě prospěšnou změnu.

Rituál je ohraničen v čase a prostoru. Je vedený lektorem, často jednoduše, s podporou několika principů. Podporou je okolní příroda a hudba. Pracujeme s vašimi individuálními a se skupinovými záměry.

Rituál nám umožňuje vidět nové úhly pohledu, díky kterým pak měníme reálně svůj život. Umožňuje překročit do dalších fází naší životní cesty. Uzavřít volné konce. Pustit se něčeho, co nám již nijak neslouží. Objevit své zdroje a tvořivé úhly pohledu na životní situace.

Rituály propojují rozumové i pocitové chápání života v jeho podstatě. Zahrnují tělo, srdce, mysl i duši. Jsou celistvým přístupem k osobnímu rozvoji.

Rituál je třeba zažít, slovy to tak úplně nelze předat.

V Rituálu procházíte silovými / léčivými místy. Často se pracuje s archetypy a univerzálními symboly, které jsou tady již po tisíce let. To vše v bezpečí chráněného rituálního prostoru.

Nepotřebujete dopředu žádné zvláštní znalosti ani dovednosti. Necháváte se vést krok za krokem. Rituál je konstelační – během rituálu jsme všichni ve spojení s inteligencí a moudrostí, která nás přesahuje.

Účinky a dary

Rituály a konstelace často působí na více rovinách současně. Účastníci často přijíždí s jednou či dvěma záležitostmi, ale odjíždí s výrazně celistvějším pohledem na sebe, na život, na celek.

Pár příkladů (na základě zpětné vazby od účastníků mých seminářů):

Zbavila jsem se dlouhodobého psychosomatického problému.

Zase objevuji klid a mír v životě.

Byla jsem bez energie, musela jsem spát i přes den a teď mám energii na to, co mne baví.

Konečně mám vážný vztah.

Dovolila jsem si dělat pracovně to, co mne baví.

Rituál mi pomohl s velkým životním rozhodnutím / výběrem mezi více variantami.

Srovnal se mi vztah s tátou a mámou.

Odložil jsem břemeno, které zatěžovalo můj rod po řadu generací.

Zase se na sebe mohu dívat v zrcadle a mít se ráda.

Nalezl jsem zdroj vnitřní hravosti a radosti.

Limitovaný počet účastníků

Limit na počet přihlášených je u tohoto semináře daný na 18 lidí (plus organizační tým).

Místo konání

Telecí 27, https://www.teleci27.eu/

Registrace a čas konání

Registrace jsou 20. března 2020 od 18 do 19h, pak bude následovat večeře a od 20h začínáme. Prosím přijeďte včas, ať nepřijdete o začátek. Vezměte si s sebou prosím hotovost na platbu za stravu a ubytování v celkové výši. Předpokládaný závěr je 22. března kolem 15h.

Cena

2700 Kč (plus 2x 780 Kč /den za vegetariánskou stravu a ubytování)

Co s sebou

Detailní informace dostanete v předstihu emailem.

Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením lektorného 2700  Kč na č.ú.: 670100-2216865192/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tedy 20.3. = 2003

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 14 dní před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby, nebo převedeme vaši platbu na jiný termín. Při zrušení účasti méně jak 14 dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.


Lektor & terapeut Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Skupinově s tradičními rituály, meditacemi a terapeutickými metodami pracuji od roku 2012. Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog, nebo letošní rozhovor. V praxi vidím, že s návratem ke kořenům a odvěkým principům se řada problémů vyřeší přirozeně a trvale.

Fotky: místo konání, Prachařovi

Máte chuť jít do tohoo?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top