Transformační Víkend Rituál Světla a Ohně

Mám pro vás ojedinělou nabídku. Nabízím každému přihlášenému místo pro jednoho dalšího účastníka, který nebude platit lektorné. (Můžete věnovat jako dárek, nebo se podělit a mít oba seminář za krásnou cenu.) Mou podmínkou je, aby se jednalo o někoho, kdo se ještě nezúčastnil žádného z mých velkých (víkendových) rituálů. Přihlašte tohoto účastníka jeho jménem a do poznámky napište „1+1 a vaše jméno“.


Staňte se součástí příběhu, ve formě nově připraveného Rituálu Světla a Ohně. To, co vloni bylo jen jedním večerem, s volně pojatým rituálem, bude letos bohatou jízdou na úrovni těla, srdce, mysli i duše. O keltském Imbolcu vás čeká transformační víkend na krásném místě v Podkrkonoší. 

Čas na začátku února je z hlediska přírody, jejíž jsme součástí, zlomový. Na povrchu ještě není nic vidět, avšak v útrobách země se již probouzí život pro další rok. Dny se od zimního slunovratu prodlužují a každým dnem jsme vystaveni více světlu.

Možná jste prošli očistou během zimního slunovratu a teď tento proces pokračuje.. propouštíme zbytky starého a noříme se ještě více do nového, v souladu s naším životem. Symbolicky nás očišťuje oheň i nové přicházející světlo.

Tento čas spíše známe jako Hromnice, svátek lidového křesťanství, který oslavuje příchod jara. Na Hromnice se světily svíce, které se pak za bouřek dávaly za okno, aby chránily domácnost.

Hromnice jsou však inspirovány mnohem starším, starokeltským svátkem Imbolc – svátkem světel. Podle keltských, druidských tradic jsme vystaveni v toto dobu většímu působení světla. Dalo by se říci požehnání nebes. Rád bych formou  rituálu uctil tyto úžasné staré tradice a otevřel se s vámi nemalé příležitosti, která se v tento čas nabízí.

Rituál s víkendem

Rituál bude připravený tentokrát formou příběhu, kterým si každý z vás projde. Společně nás čeká katarze – rituální očista a příprava na další životní období. Nebudeme zůstávat u obecného. Máme celý víkend, abychom tvořili konkrétní vize pro další život.  Přichází nové světlo a je jen na nás, nakolik se mu otevřeme a nakolik přijmeme. Nabízí se možnost, abychom uchopili nově své dary a talenty v roce 2019 ve službě světu. V pokoře, úctě a v souladu s celkem se vše děje bez zbytečného úsilí a námahy. Díváme se na to, co jsme možná donedávna vidět nedokázali a objevujeme nové úhly pohledu na to, co je přítomné, co je blízko..

Budeme pracovat s rituální hudbou, konstelačními prvky, ohněm, očistnými vykuřovadly a esencemi. Podporou je okolní příroda, naše kořeny, esence nás samých. Všem těmto podporám věnujeme pozornost již před rituálem, abychom v čase rituálu mohli jít do větší hloubky.

Abychom skutečně naplnili potenciál tohoto času, začneme menším rituálem již v pátek a hlavní Rituál Světla a Ohně proběhne v sobotu po přípravných, skupinových setkáních. Skupinová setkání budou probíhat formou propojovacích cvičení s rituálními prvky, meditacemi, skrze sdílení v kruhu.

Zdroj: Wikipedie, FJ Bertuch (1747-1822), https://en.wikipedia.org/wiki/Phoenix_(mythology)

Místo konání

Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší

Místo konání – na samotě u lesa a potoka

Čas konání

Registrace jsou od 18 do 19h, v pátek 1.února 2019 (prosím přijďte včas, nejlépe s rezervou) a od 19h večeře.

Cena

2800 lektorné (plus strava a ubytování ca 650 na den)

Příprava na rituál / Co s sebou

V týdnu konání semináře doporučujeme psaní deníku. Dejte si pár minut času v tichu a pak začněte psát, co příjde.Dívejte se na to, co již v životě neslouží a proč. Postupně rozkrývejte hlubší záměry pro další život. Toto je samozřejmě nabídkou, pokud cítíte, že vše již pracuje, možno skočit rovnou do vody v pátek večer..

Pohodlné a volné oblečení, ideálně něco s tyrkysovou barvou.

Vezměte si s sebou jednu svíci, ve vámi zvolené barvě. Vybírejte srdcem. 😉

Uzavíratelnou láhev s vodou.

Matrace a meditační polštářky jsou k dispozici v prostorách Živé vody.


Rezervace: Vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením platby za seminář 2800 Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tedy 1.2. = 0102 

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 14 dní před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby. Při zrušení účasti méně jak 14dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.


Lektor Rudolf Orság: Jsem člověkem, který neustále objevuje nové roviny svého bytí. Čím dále jsem na cestě, tím víc si uvědomuji hodnotu života a všeho, co přináší. Učím se propouštět své představy a tvořit v souladu se záměry, které mne přesahují. Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog nebo rozhovor pro Cesty k sobě. Připravuji pro vás právě nové webináře a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem.

Máte chuť jít do tohoo?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top