Nebe na Zemi – Celostní seminář 2019

Nebe na Zemi je páteří všech mých seminářů ve 2019. Spolu s dalšími událostmi se doplňuje do ucelené skládačky. Vše, co letos připravuji je tak hlubším, intenzivním celkem pro podporu prospěšných změn v životě. Proto zvýhodňuji účastníkům Nebe na Zemi ostatní semináře, abych snížil finanční náročnost – platí pro vás 15ti procentní sleva na vše ostatní, kromě konstelačních seminářů. Obsah a registrace níže.


Vize celostního semináře

Před více jak deseti lety jsem měl vizi semináře, který by podpořil a propojil všechny části našeho “Já” – člověka na Zemi. Na úrovni srdce i mysli jsem vnímal, že jen zahrnutím všech svých částí můžeme plně probudit svůj potenciál a skutečně tady žít tak, jak si v hloubi duše přejeme. Byl to takový hezký sen. 🙂

Dnes, po pomalu 8 letech lektorské práce se skupinami a jednotlivci vidím, jaké dary se skrývají v každém z nás. Dary projevené, i skryté. Díváme se do svých temných zákoutí i na nepoznané vrcholy. Všichni si v sobě neseme sílu a lásku, skrze které můžeme tvořit jedinečným způsobem. A všichni objevujeme svůj vlastní, unikátní přístup k životu.

Je jedno, jak dlouho jste na spirituální / seberozvojové cestě. Je jedno, jestli jste citliví a zranitelní a spíše “nahoru”. Nebo ti zemití, se kterými skoro nic nepohne, a kteří si potřebují na vše sáhnout. Je jedno, jestli používáte spoustu moudrých slov, nebo jste spíš na jednoduchá gesta, která vyjádří to podstatné. Možná jste tohle všechno dohromady, nebo nic z toho. Nezáleží na tom, odkud začínáte a kde právě jste. Ani na tom, kolik vám je let. Tenhle seminář nemá jednu cílovou skupinu, tento seminář si vás prostě zavolá, protože pro něj přišel čas.

Naše skutečná cesta vždy začíná u nás samých. Potřebujeme v prvé řadě vyživit, uzdravit, inspirovat a posílit sami sebe. Mít pevné základy. 

O tom bude Nebe na Zemi – Dát si prostor, zdroje, zkušenosti, skrze které obdarujete sebe na všech rovinách svého bytí.

A tak je má pozvánka pro všechny z vás. Protože dohromady tvoříme celek. Dohromady jsme. A můžeme mnoho. A Země nás má tady ve všech barvách a typech,.. Bez ohledu na tu vnější rozmanitost máme víc společného, než se zdá. Pod všemi těmi formami je naše Duše. Naše esence, naše spojení se vším, co je.

Zhluboka se nadechněte a pociťte v sobě, kým skutečně jste.

Nalezněte pravdu sami v sobě.

Nebe je na Zemi

Vše, s čím budeme v roce 2019 v tomto celostním semináří pracovat, vychází z osobní zkušenosti. Z inspirace zdroji a prošlapanými cestami, které mne a naši rodinu vedly nejvíc posledních 12 let.

Každý z nás může prožívat Nebe na Zemi jako svou realitu..

..do jisté míry bez ohledu na vnější podmínky. To však neznamená, že někam ulítnu a vytvořím si svou bublinu. To znamená, že žiju svůj každodenní život ve spojení se svým srdcem, svým středem, nohama na Zemi. A že se již nenechávám nadále ovládat svou hlavou, svými strachy a tlaky.

Je čas, abychom se navrátili do souladu s přírodou, se Zemí. Je čas, abychom se plně zakořenili. Abychom byli v plné energii, ve svém těle. S přijetím všech svých částí. Abychom se posunuli od ega k srdci, od vlastnění k prožívání, a mohli opět důvěřovat životu. Ano. Můžeme se uvolnit do přítomnosti, beze strachu a potřeby ovládat. A užívat si dary, které život přináší..

Zvu vás na neopakovatelnou, společnou cestu v roce 2019.

Níže je kresba, která vystihuje podstatu semináře Nebe na Zemi. Mé vnitřní dítě spolupracovalo s mým vyšším já.. 😉

Přístup lektora k semináři

Základem práce je prožitek, osobní zkušenost účastníků. To je to, co přetrvá.. Poskládal jsem pro vás cestu, která přirozeně navazuje krok za krokem. V průběhu celostního semináře Nebe na Zemi budeme pracovat prakticky s energetickými centry (čakrami) našeho těla. Jednotlivá, víkendová témata se přímo váží k čakrám, aby vše bylo jednoduše použitelné v každodenním životě. Nohama na zemi, v souladu s našimi kořeny. A přitom propojeno s naší přirozeností..

Setkávat se budeme v krásných, nových prostorách Centra Živá voda v Podkrkonoší. Volím metody meditační, konstelační a rituální práce. Budeme pracovat skrze nově vytvořenou dynamickou meditaci, která přirozeněpropojuje nahoře a dole.Připravuji nový formát sdílecího kruhu. Rozvíjím vlastní cvičení, která jdou k esenci jednotlivých témat (viz níže).

Můj přístup je terapeutický a koučinkový. Raději postupuji se skupinou pozvolna, s respektem k hranicím a zdrojům, aby se změny přirozeně promítly do života. Ponechám dostatek prostoru pro práci z přítomného okamžiku, abychom šli k esenci toho, co účastníci semináře právě potřebují. Nezapomeneme ani na živý tanec, smích a spontánnost.

Témata tvoří celek & Termíny víkendů

Čeká vás celkem 6 tématických, propojených, víkendových seminářů v Živé vodě v Podkrkonoší. 

Pro nerozhodnuté: S vědomím, jak je tento rok 2019 důležitý vám chci nabídnout příležitost se ještě přidat k termínu 10. až 12. května. To nás čeká „Mužská a Ženská Energie“, půjdeme do léčení vztahů mezi muži a ženami na individuální i kolektivní úrovni. Pokud se rozhodnete přidat, vyplňte přihlášku, že se přidáváte od druhého bloku a zvolte variantu placení. V současnosti je již možné se přidat jen na celý cyklus (bloky 2 až 6), který běží až do listopadu.

Pro ty z vás, kteří jste přihlášení do celého cyklu před konáním prvního bloku: budete čerpat ze skupinové podpory.

1 Spojení se Zemí (12. až 14 dubna, Centrum Živá voda)

Návrat k přirozenosti a jednoduchosti. Propouštění existenčních strachů. Vnímání svého těla jako daru přírody. Uzemnění jako podmínka tvořivosti ve světě. Nejsem “balónkem” ve větru. Prožívám důvěru, pevnost a ochranu sám / sama v sobě. Vztah Duše – Země v širších souvislostech vašeho života.

2 Mužská a Ženská Energie (10. až 12. května, Centrum Živá voda)

Dvě tváře jedné energie. Tanec mužského a ženského v každodenním životě. Mantra JÁ JSEM. Uzdravení historického konfliktu mezi muži a ženami.Energie oběti & energie pachatele a cesta do harmonie. Znovuzrození mužské energie a rozkvět energie ženské.

3 Intimita a Sexualita (7. až 9. června, Centrum Živá voda)

Souvislost mezi starými, emocionálními zraněními a (ne)fungující intimitou v blízkých vztazích. Bloky v ženské sexualitě na úrovni kostrče, pánve a pupku. Bloky v mužské sexualitě na úrovni srdce a hlavy. Sexualita jako nástroj hluboké spirituality a transformace.

4 Vnitřní Dítě a Stíny v Nás (6. až 8. září, místo bude brzy upřesněno)

Emoce jsou našimi dětmi.Pocity jsou našimi učiteli.Primární traumata a jejich dopad na náš každodenní život. Co nechci vidět, mne ovládá / ovlivňuje z nevědomí. Přijetí svých stínů – cesta k celistvosti, síle a lásce. Zdroj spontánnosti a tvořivosti v každém z nás. Léčení ze čtvrté do třetí čakry. Být rodičem sám / sama sobě, aneb když anděl objímá dítě.

5 Srdce a Duše (4. až 6. října, Centrum Živá voda)

Tichý šepot vašeho srdce. Jak (a proč) zůstávat ve svém středu bez ohledu na vnější okolnosti. Nekonečný, léčivý a tvořivý potenciál našeho Vědomí.  Život za dualitou (nálepkami a hodnocením černá / bílá) tohoto světa – objevování skutečné svobody.

6 Tvůrce Vize na Zemi (15. až 17. listopadu, Centrum Buchov u Prahy)

Vize a poslání v mém životě. Tvořím na Zemi v souladu s plánem své Duše. Jsem ve službě toho, co mne přesahuje. Hojnost v životě – rovnováha dávání a přijímání. Konec přetěžování mysli a síly vůle. Spojení s proudem intuice. 

Místo konání

Úvod proběhne v Natura Parku v Pardubicích, ostatní části (až na 4. Vnitřní Dítě a 6. Stíny v Nás) v Centrum Živá voda, Kohoutov 143 v Podkrkonoší (poblíž Dvora Králové)

Místo konání – na samotě u lesa a potoka

Časy konání

Registrace na jednotlivé bloky 1. až 6. jsou vždy od 18 do 19h v pátek a předpokládaný konec je kolem 16h v neděli.

Podmínky účasti, ceny a registrace

Rádi bychom vám vyšli vstříc s platebními možnostmi, níže je přehled variant plateb.

A) Platím jen úvodní část (16. až 17. únor nebo 9. až 10. březen)  a pak se rozhodnu, jestli jít do celého Nebe na Zemi. Cena je 2400 Kč. Dostanete automatizovaný email k platbě.

B) Platím jednorázově všech 7 seminářů včetně úvodu. Cena je 16800 Kč, nutno zaplatit před konáním vašeho úvodního semináře (16. až 17. únor nebo 9. až 10. březen).

C) Platím na splátky všech 7 seminářů včetně úvodu. Cena je 3x 6000 Kč, první splátku nutno zaplatit před konáním vašeho úvodního semináře (16. až 17. únor nebo 9. až 10. březen).

D) Platím jednorázově 6 hlavních seminářů bez úvodu. Cena je 14400 Kč, nutno zaplatit do 8. dubna, před prvním blokem semináře – Spojení se Zemí – 12. až 14. duben.

E) Platím na splátky 6 hlavních seminářů bez úvodu. Cena je 3x 5200 Kč, první splátku nutno zaplatit do 8. dubna, před prvním blokem semináře – Spojení se Zemí – 12. až 14. duben.

F) Platím jednorázově 5 hlavních seminářů bez úvodu a bez 1.bloku. Cena je 12.000 Kč, nutno zaplatit do 10. května, před 2.blokem blokem semináře – Mužská a ženská energie

G) Platím na splátky 5 hlavních seminářů bez úvodu a bez 1.bloku. Cena je 2x 6.000 Kč, první splátku nutno zaplatit do 10. května, před 2.blokem blokem semináře – Mužská a ženská energie

Cena nezahrnuje platbu za stravu a ubytování (pro části 1. až 6. se jedná o dohromady 765 Kč/den, tzn. 1.530 Kč za jeden víkend.  Tyto dodatečné platby se platí vždy hotově na začátku daného bloku.

Je možné se přihlásit na úvodní část (na výběr: 16. až 17. únor nebo 9. až 10. březen), aniž byste se jakkoliv zavazovali k další účasti. Od prvního bloku – Spojení se Zemí (12. až 14. dubna) již budeme pokračovat s účastníky, kteří se přihlásili na celý cyklus a později již nebude možné se připojit do skupiny.


Rezervace pro celé Nebe na Zemi:  Vaše rezervace je platná zaplacením jednorázové částky nebo první splátky (dle vybrané varianty)  na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol = 0101. 

Rezervace jen úvodní části: (termín 16.-17. únor, nebo 9.-10. březen) vaše rezervace je platná přihlášením skrze rezervační formulář níže a zaplacením částky 2400 Kč na č.ú.: 670100-2203826135/6210, variabilní symbol je datum konání semináře ve formátu DDMM, tedy 1602 nebo 0903. Pokud se následně přihlásíte na celý cyklus, bude vám platba úvodního semináře odečtena od celkové částky.

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 14 dní před konáním semináře vracíme 50 procent vaší platby. Při zrušení účasti méně jak 14dní před konáním semináře je potřeba sehnat za sebe náhradníka nebo zaplatit celou částku semináře.


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji 8 let.  Nejlépe  poznáte asi skrze můj blog nebo rozhovor pro Cesty k sobě. Připravuji pro vás právě nové webináře a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem.

Máte chuť jít do tohoo?

Tato akce se koná v individuálních termínech na základě vzájemné domluvy. Svou preferenci stačí uvést do poznámky rezervačního formuláře.

Vepište prosím číslicí výsledek příkladu. Snažíme se tak zajistit, aby na seminářích neseděli jen roboti.

Zpět na kalendář akcí
Top