Úspěch v povolání a podnikání je o nadšení, tvrdé práci, dostatku informací, připravenosti, vytrvalosti a inteligenci, umění dát o sobě vědět a dalších faktorech. A úspěch se dostaví. Přesně tohle často slyším na specializovaných seminářích, od lidí, kteří se touto oblastí zabývají.

Pracuji s lidmi ze soukromého i veřejného sektoru. Přichází zaměstnanci, šéfové, majitelé firem. A , primárně díky konstelacím, rozkrýváme hlubší souvislosti toho, co dělá člověka úspěšným.

Mnohdy někdo splňuje všechny výše zmíněné faktory a pracovně se mu naprosto, opakovaně, nedaří. Někdo to jen tak pytlíkuje, bere to ze dne na den, nemá ošetřené základní oblasti a přesto parádně, dlouhodobě, prosperuje. 

Každý jsme samozřejmě jiný a faktorů je spousta, přesto existují hluboké zákonitosti, jejichž znalost (a hlavě praxe) je klíčová. Boj o přežití v pracovní oblasti se může s patřičným vhledem proměnit v radost a naplnění.

Úspěch v osobní a pracovní oblasti nejde tak úplně oddělit. Dalo by se říct, že úspěch je jen jeden. A ne vždy to je o tvrdé makačce. Někdy prostě svému úspěchu jen potřebujeme jít z cesty. 😉

Pokud vás toto téma zajímá a cítíte že dozrál čas na malé či větší změny, zvu vás na svůj večer (9.11. 2016), tuto středu od 19h. Pardubice, Křídla Duše. Rezervace u mne.