Metody práce

Můžeme být skutečně šťastní, zdraví a spokojení bez ohledu na vnější podmínky. Žít naplněné vztahy a být zodpovědní za svůj život, hravě a s lehkostí. Skutečná svoboda každého z nás vychází ze schopnosti mít soucit se sebou samými, s uměním odpouštět si a přijímat se, s rozvíjením láskyplného vztahu k sobě. Někdy to znamená postavit se svým největším strachům a stínům, abychom pochopili cenné souvislosti, ale naplněný život za to stojí.

Metody a způsoby mojí práce jsou různé a mění se v průběhu času. Nakonec to nikdy není o konkrétní metodě, ale o tom, co je ‚mezi řádky‘. V současnosti se věnuji primárně skupinovým seminářům. Ty jsou jednodenní a vícedenní. V rámci seminářů pracuji skrze hluboké a účinné metody: konstelace, meditace, kruhy sdílení a koučink. Čas od času připravuji tematické večery. Na rok 2017 se chystám mnohem víc se svou prací cestovat po městech ČR a SR.

Z časových důvodů již neposkytuji individuální sezení a koučink. Pracuji individuálně a intenzivně s klienty v rámci skupinových akcí, protože tam je největší přínos mé práce. Pokud máte dotazy, je možné se se mnou spojit emailem či formou krátkého telefonátu.

Rudolf Orság

Průvodce pro vztahy, zdraví, hojnost, poslání a rovnováhu v životě. Primárními metodami mé práce jsou konstelace, meditace, sdílecí kruhy a rituály. Jsem takový vznikatel a iniciátor změn, táta od rodiny. Zde se o mně dozvíte více. Přehled aktuálních akcí vám napoví, čím se zabývám. Stejně jako osobní doporučení klientů, účastníků mých seminářů.

Nejnovější články