Nikdo to nemůže vzít za vás, ani terapeut, či léčitel

Může vám poskytnout prostor, koučinkovou nebo terapeutickou podporu, abyste se mohli učit postupně svou zkušeností. Nenechte si však nikdy říkat, co byste měli přesně dělat.

Jsou lidé s darem napojení, ale pokud na lidské rovině nemají pořešená témata, která potřebujete zpracovat, stejně vám to je dobré jako mrtvému zimník.

Na začátku takové vedení bude vypadat super. Zdánlivě to pěkně funguje. Můžete odevzdat část své zodpovědnosti. Někdo vám říká, co máte dělat a vy chcete věřit. Postupně však začnou být vidět větší rozpory. Někdo “vidí” a má aroganci a ego tlačit vás do něčeho, co vy sami přirozeně máte vidět až za 2-3 roky. Mnohdy vás tlačí do něčeho, co sám neumí a nemůže tak ani nabídnout energetickou, lidsky prošlapanou cestu. Tím vám spíš přibouchne dveře. Zbytečně jste pak jako na horské dráze.

Stáváte se závislými. Přejímáte omezení toho, kdo vás takto vede, jeho slepé skvrny. A ztrácíte nevyhnutelně sebe. Nakonec nevýhody převáží nad výhodami. Možná tuto osobní zkušenost potřebujete. Mnohé tak pochopíte. Je jen na vás, kdy nastavíte hranice. Kdy si uvědomíte.

A přijmete svou vlastní sílu. Zodpovědnost sami za sebe. Spojíte se s pramenem lásky v sobě.

Mám v tomto ohledu rád konstelace, rituály a meditace. Protože z místa zdravé pokory nám vždy ukáží to, co jsme připraveni vidět. Sami jimi procházíme, nikdo to nedělá za nás.

Je to naše cesta.

Top