MUŽSKÉ OHNĚ

Jakákoliv témata v kruhu mužů. Nebo taky v tichu a praskání ohně.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

DATUM:

22. února 2024

MÍSTO KONÁNÍ:

Pardubice (bude brzy upřesněno)

CENA:

300 Kč 

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 30 dní před konáním semináře je storno 50% zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 30 dní před konáním semináře je storno 100% nebo nabídněte svou účast náhradníkovi.

Proč?

Setkávání mužů v kruhu u ohně v sobě nese kvality, které nám chlapům v běžném životě tak často chybí. 

Sounáležitost a vzájemná inspirace mezi muži. 

Možnost sdílet ze srdce cokoliv, aniž by vám někdo hned radil. 

Taky praskání ohně v tichu beze slov. 

Naprostá rovnost. Bez ohledu na to, kdo co dělá, kolik mu je, nebo v jaké životní fázi se nachází. 

Humor a nadsázka. 

I odvaha otevřít ty náročný témata, když bublají pod povrchem. 

S manželkou jsme spolu 17 let, máme se hodně rádi, vychováváme třináctiletého syna. Dělám práci, kterou mám rád, rozvíjí mě a živí rodinu. Rozhodně nemám všechno už pořešené. Stále se učím. Každý den. A někdy je to i o tom, čeho se člověk v životě pustí, aby si ten život zase mohl víc užít. 

Spoustu seminářů připravuji pro lidi. V tomhle případě, u ohňů, jen my muži,…tady cítím, že něco hluboko ve mně to teď hodně potřebuje. Potřebuju to jako táta, manžel, syn i přítel. Potřebuju to jako člověk, který stále objevuje životní rovnováhu a nachází smysl ve svém životě. 

Nebudu vám servírovat dopředu žádná témata. Žádné okázalosti, sofistikované rituály, ani nadbytečné struktury. 

Budeme s tím, co přijde skrze nás. Nás muže, kteří přijdeme k ohni. Ať už budeme mlčet, nebo budeme sdílet, může to být obyčejný a reálný. 

Tak, jak to je. 

To je můj záměr pro mužské ohně. 

o lektorovi

Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti.

Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích.

Je to dvanáct let, co profesionálně nabízím své služby ženám a mužům, párům a rodinám. 

Během své praxe jsem byl nejméně u 1500 jedinečných lidských příběhů.
Lektoroval jsem víc jak 150 kurzů a rozvojových akcí skupinám na míru.
Připravil jsem 400+ článků, rozhovorů a videí na téma vztahů, psychosomatiky, meditace, profesní podpory a rovnováhy v životě.

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI SEMINÁŘŮ

„Dnes jsem měla ten dar a možnost prožít konstelaci den s Rudou. Co citim? Lehkost bytí, prožití skutečne změny, pochopeni souvislosti života. Dostat se sam k sobe, osvobodit se a ulevit si, odevzdat velkou část svého trápení, toho, co nám bráni žít smysluplný a naplněny zivot, na který máme všichni nárok a všichni si ho zaslouží me.

A i když je to cesta, která se muže zdát těžká.. Na konstelacich s Rudou zjistíte, ze nic neni tak težké, jak se zda ❤️ 

Jiřina Máčelová

„Doporučuji Tě za sebe všem, kteří jsou ve složitých životních situacích, nevědí si rady se životem a potýkají se s hledáním sama sebe. Vytvářiš šanci pro nový start a nasátí nově nalezené životní energie. Jsi průvodce s respektem k citlivosti témat, klidný přístav ve světě roztřístěných emocí , vše se děje profesionálně a zodpovědně.

Roman Drahoňovský

„Děkuji za krásný konstelační víkend, který jsem mohla strávit v samém srdci Prahy. Ruda vedl celé víkendové setkání laskavým způsobem, otevřeně, vnímavě, s velkou dávkou pokory, autenticity a respektu. Obdivuji s jakou lehkostí a přirozeností dokázal Ruda během krátké doby vytvořit bezpečné prostředí, kde jsme s ostatními účastníky mohli vzájemně podhalit své nejniternější vazby, traumata a tajemství a naladit se tak sami na sebe. Fascinovalo mne, jak jednotlivé příběhy, které jsme si přišli řešit, do sebe krásně zapadaly a vzájemně souvisely s každým z nás (alespoň u mne tomu tak bylo). Konstelační víkend s Rudou pro mne byl opravdovým dárkem, kterým jsem se obdarovala. Jsem za tento dárek vděčná a ještě hodně dlouho z něj budu těžit.“
Hanka Kecková

INSPIRACE PRO VÁS

Byl nám dán tento Život

V životě jsou období, kdy nepotřebujeme nic měnit. Jsme spokojení se současným stavem věcí. Každodennost je naplňující a oceňujeme určitou předvídatelnost.  A pak jsou momenty, kdy na nás už „něco“ zevnitř hodně naléhá, abychom šli do vnitřních a vnějších změn. ...

číst více

Dary ukotvení

Když jsme ukotvení v sobě samých, tak zažíváme spontánní „blaho“ ze života. Je to pocit propojení se sebou, s ostatními, s celkem. Jsme v bezpečí a přirozené důvěře - energie může plynout. K životním výzvám přistupujeme z místa uvolnění a vnímavosti. Cítíme vděčnost...

číst více

Není dotek jako dotek

Dotek může být nesmírně podpůrný, léčivý a příjemný. Nebo také „nenaladěný“, necitlivý a traumatizující. A pak je tu vše mezi tím.  Stále je tady rozměr, který všichni, kdo nějak pracujeme v bodyworku a tělesných terapiích známe a praktikujeme. Když se dotýkám muže,...

číst více
Email

rudolf@rudolforsag.cz

TELEFON

739 386 643

Adresa

RUDOLF ORSÁG
Hrádek 82, 53345 Srch