tvoje vize 2024

ve vztazích, fyzické energii a tvořivosti

Zvu vás na tradiční seminář v centru Živá voda, na kterém budete moci prožitkovým způsobem pracovat se svou Vizí v roce 2024.

Možná potřebujete složit svou životní skládačku jinak.
Změnit prostor, kde žijete. Přinést jinou energii do svých vztahů. Rozvinout svobodněji svou tvořivost. Podpořit své tělo přirozeně a v souladu se sebou sama. Nebo to vůbec není o vnějších změnách a objevujete novou hloubku prožívání a bytí. Rádi byste změnili celkový náhled na svůj život a otevřeli se něčemu novému. 

 

JAKÁ JE TVÁ VIZE?

Na chvíli si zavři oči a zhluboka se nadechni.

Představ si, že je listopad 2024. Většina roku 2024 je za Tebou. 

Jaké to je? 

Kde se nacházíš? Co děláš? 

Kým jsi? 

Co Ti přináší vztahy a co přinášíš ty do nich? Vztahy mohou být o lásce, pochopení, sdílení, inspiraci, zrcadlení,.. Kdybys to měl/a vyjádřit několika slovy, jaká by to byla? 

Jak se cítíš ve svém těle? Máš dostatek životní energie? Je Tvé tělo zdravé, uvolněné, silné a pružné? Jak vypadá? Jaké vyjádření svému tělu dopřáváš?

Jak se za ten rok proměnila Tvá profese, Tvé poslání? Tvoříš na místě, kde Tě to baví? Jsi součástí něčeho, co Ti dává smysl? Přináší Ti to do života hojnost, v materiální i nemateriální rovině? 

 

CO JE TO OSOBNÍ VIZE

Je to naše představa o nás samých v budoucnosti. Také představa o tom, čeho jsme součástí. Můžeme mít celoživotní vizi, která se pak realizuje různými tvořivými způsoby skrze naše poslání – práci, kterou ze srdce rádi vykonáváme. Hezky funguje, když to není jen o nás a když jsme ve službě něčeho většího, než jsme my sami. Celkově to přináší víc radosti do života. 

Mohu mít také vizi na dalších 12 měsíců, která je v souladu s mou širší, celoživotní vizí a přirozeně vyplývá z místa, kde se právě nacházím. O tom je do velké míry tento seminář. 

Když mám vizi, jak by mohl můj život vypadat, snáze se pak ve svém životě rozhoduji, čemu dát přednost. Lépe pracuji se svými niternými hodnotami.

Vize je vlastně způsob, jak směrovat svou pozornost a tím pádem i energii. 

 Vědomí vize nám dává smysl, sílu a otevírá naše srdce. 

 Když nemáme žádnou vizi, jsme často ve službě vizí ostatních. 

Nebo se necháme „unášet vlnami života“. I to může být dočasně prospěšná zkušenost, když jsme měli dosud potřebu velké kontroly. 

Někdy se stane, že místo abychom si vybrali nějakou vizi, vybere si vize nás. Potřebujeme mít dostatečnou míru uvědomění, důvěry a vnímavosti, abychom poznali, že se tak děje.

Na prodlouženém víkendu v Centru Živá voda získáte skupinovou a individuální podporu v tom, abyste se mohli uvolnit v přítomnosti a objevili cenné souvislosti pro své životy, právě tam, kde se teď nacházíte. 

Metody jsou nastavené tak, aby přinášely dostatečnou šíři a hloubku přístupů podle vašeho vnitřního nastavení.

Budeme pracovat skrze jedinečné celostní přístupy: konstelace, rituály, koučink a meditace, viz níže.

Na tomto semináři budete mít ideální podmínky, abyste mohli pracovat se svou vizí v roce 2024.

Pro koho je tento seminář / příklady

Rok 2024 je pro vás o nasměrování vaší energie a tvořivosti.

Jste rozhodnutí pro konkrétní životní změny. Oceníte právě teď lektorskou a skupinovou podporu, aby nezůstalo jen u přání a představ.

Máte opakující se téma, které se ne a ne pohnout a teď je vhodný čas pro zdravý „průlom“.

Jste příliš zaměření na konání a nezbývá vám čas na bytí v přítomnosti. Rádi byste se víc spojili s tím, co potřebuje vaše duše, vaše srdce. 

Chcete se naučit pracovat s vizí, aby vám to přinášelo naplnění v každodennosti.

Nemáte vůbec představu, co by měla být vaše vize, ale nechcete se jen nechat unášet větrem, jako loď bez kormidla.

Jste před důležitými životními rozhodnutími a potřebujete jinou perspektivu.

Máte náhled své dlouhodobé vize a rádi byste si ji lépe vyjasnili ve vašem životě.

Toužíte najít celkově více smyslu a elánu.

Chcete ozdravit své blízké vztahy k větší zralosti a harmonii.

Začínáte pracovat s novým projektem / záměrem a rádi byste dali pozornost všem klíčovým elementům. 

Váš život není v souladu s vašimi hodnotami, ať už jde o vaše vztahy, osobní či pracovní život.

Rozhodujete se vystoupit z destruktivních vztahů.

Objevujete novou hloubku prožívání a spojení se Životem.

Uniká vám energie, často se vyčerpáváte a chcete to změnit.

Vnímáte potřeby svého těla a rádi byste mu dali větší péči a podporu v roce 2024.

Nevrací se vám energie, kterou přinášíte do světa, rádi byste se otevřeli větší (ne)materiální hojnosti.

co tě čeká?

Budeme spolupracovat hravým a prožitkovým způsobem. Ať už jste spíše intuitivní a pocitoví, nebo si potřebujete vše „poskládat“ také přes hlavu, bude to pro vás fungovat na obou rovinách – na úrovni hlubšího pochopení i porozumění. 

Někteří si potřebují zažít věci „doslova přes tělo“ tak, aby vše mohlo přejít do praxe po skončení semináře. 

Konkrétně nahlédnete, jaká je vaše současná životní situace. Uvidíte v hlubších i širších souvislostech, co je potřeba změnit (dokončit, propustit, začít) a kde. 

Během prodlouženého víkendu potkáte další muže a ženy, kteří jsou rozhodnutí jít do skutečných změn. Bude dostatek prostoru na sdílení. V některých příbězích se poznáte a čeká vás mnoho vzájemné inspirace. 

Metody a přístupy

Konstelace a rituály

Mají nesmírnou sílu a účinek, léčivý a růstový efekt. Umožňují, abychom viděli svoje současné místo v životě. Spojují nás s našimi rody, naší spirituální a další přirozenou podporou v našich životech. 

S touto metodou budeme pracovat skupinově, s některými z vás individuálně – koučinkově a terapeuticky. 

Obvykle na tomto semináři stavíme globální konstelaci na celospolečenské téma tvořivosti a poslání v roce 2024. 

Konstelační rituály mívají velkou hloubku a doznívají pozitivně v našich životech ještě řadu měsíců. Ty se těžko vysvětlují, pokud nemáte osobní zkušenost, tohle prostě potřebujete zažít. 😉

Koučink

Skrze koučinkový přístup, který propojuje levou a pravou mozkovou hemisféru se podíváme na osobní vizi v roce 2024. 

Skutečně zapojíme intuici i kreativitu. Jak přinášet sebe do světa tak, aby v tom byla hravost a lehkost? 

Poznáte úžasné, účinné přístupy, které vás povedou po celý rok 2024. 

Meditace & Vizualizace

Vizualizace umožňuje, abyste viděli, cítili, „osahali“ si to, kde budete v příštím roce a možná i v delším horizontu. Tyto vizualizace současné působí jako záměry, které přináší do života to, co právě potřebujeme nejvíc.

Díky meditaci získáváme schopnost propouštět a transformovat to, co se v našich životech opakovalo stále dokola mnohdy po desítky let. Zažijeme spolu vedené statické i dynamické meditace. Získáváme nadhled a nenecháme se již zotročovat programy své mysli. Pomohu vám, abyste si uvědomili, jaký meditační přístup je to pravé pro vás.

kruhy sdílení

Na víkendu vás chci podpořit, abyste se inspirovali nejen obsahem, který pro vás jako lektor připravuji. Ale také od sebe navzájem. Zazní, co kdo řešíte, kde narážíte, co se daří, jaká máte ve svých životech uvědomění, obavy, či očekávání. 

Hudba a tanec

Hudba a tanec umožňují, abychom se naladili na sebe a své tělo a energii, vypneme hlavu, půjdeme do spontánnosti, citlivosti a fyzického kontaktu. K větší otevřenosti životu a druhým lidem. Naše otevřenost životu totiž často rozhoduje, jestli uspějeme i ve své tvořivosti, v podnikání, v dávání a přijímání.  

Pojďte se na semináři skutečně uvolnit do přítomnosti a plného prožitku toho, co se právě odehrává.

Klíčové dovednosti

V malých prožitkových cvičeních ve dvojicích a větších skupinách si prakticky uvědomíte a prohloubíte univerzální dovednosti. Důležité dovednosti pro každého muže a ženu, kteří jsou nezávisle & zrale ve svém poslání. Nachází novou hloubku v každodenním prožívání. A objevují ve svém životě hojnost a vnitřní i vnější svobodu a osobní zodpovědnost. 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

DATUM:

11. až 14. ledna 2024

MÍSTO KONÁNÍ:

Centrum Živá voda v Podkrkonoší, 143 Kohoutov

CENA:

Lektorné je 4800 Kč. Strava a ubytování je 1230 Kč / den a platí se zvlášť hotově na místě.

HARMONOGRAM:

Registrace jsou ve čtvrtek 11. ledna 2024 od 18h. Večeře bude od 19h a od 20h je program.
Závěr bude v neděli 14. ledna kolem 16h odpoledne.

UBYTOVÁNÍ A STRAVA:

Seminář bude probíhat v osvědčeném Centru Živá voda. V těchto prostorách pracujeme od začátku roku 2019 a jsou neuvěřitelným přínosem pro tento typ seminářů a cyklů. Velký sál, čisté pokoje se zázemím, jídelna s pramenem, krásná zahrada, potok na pozemku, venkovní lázně, sauna.. Výbornou veganskou kuchyni v indickém stylu zajišťuje zkušený Kuba Cígner. 

Více informací obdržíte v organizačním emailu po přihlášení.

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 30 dní před konáním semináře je storno 50% zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 30 dní před konáním semináře je storno 100% nebo nabídněte svou účast náhradníkovi.

o lektorovi

Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti.

Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích.

Je to dvanáct let, co profesionálně nabízím své služby ženám a mužům, párům a rodinám. 

Během své praxe jsem byl nejméně u 1500 jedinečných lidských příběhů.
Lektoroval jsem víc jak 150 kurzů a rozvojových akcí skupinám na míru.
Připravil jsem 400+ článků, rozhovorů a videí na téma vztahů, psychosomatiky, meditace, profesní podpory a rovnováhy v životě.

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI seminářů

„S důvěrou doporučuji Rudu jako průvodce, který neradí, ale ukazuje skutečnosti tak jak jsou. Jsem vděčná za setkání s ním.`“

Kateřina Vaněčková

„…dodnes mi ten zážitek vhání slzy vděčnosti do očí. I nejvřelejší slova díků, nedokáží vyjádřit tu sílu… Přátelé, předvánoční čas je časem úklidu, nechme domácnost domácností a udělejme si úklid v sobě. Na to jsou konstelace ve vánočním čase božským nástrojem, a navíc s Rudou… Mít volno, jdu znovu.“

Světlana Čiberová

„Doporučuji Tě za sebe všem, kteří jsou ve složitých životních situacích, nevědí si rady se životem a potýkají se s hledáním sama sebe. Vytvářiš šanci pro nový start a nasátí nově nalezené životní energie. Jsi průvodce s respektem k citlivosti témat, klidný přístav ve světě roztřístěných emocí , vše se děje profesionálně a zodpovědně.

Roman Drahoňovský

INSPIRACE PRO VÁS

Vědomý život

Prospěšné změny v životě se nedějí většinou velkými skoky, ale malými, každodenními krůčky.  Je to vlastně stejný princip jako s dietami. Když uděláte drastické změny ve stravování, abyste shodili váhu, tak sice máte rychlé výsledky, ale není to většinou dlouhodobě...

číst více

Chlapi u ohně

Je to tak jednoduchý, naplňující a fajn. Sejít se s chlapama u ohně. Bez nutnosti čehokoliv. Totálně na pohodu. V přijetí názorů a postojů druhých. Prostě sounáležitost a respekt k cestě každého. Nikdo nikoho o ničem nepřesvědčuje. Muži. Kruh. Oheň. Tradice stará jako...

číst více

Vždyť máma s tátou to jinak neuměli

::Máme za sebou další konstelace a inspirovaly mne k tomuto textu. Když začneme s osobním rozvojem a terapií.. Čteme moudré knihy. Chodíme na konstelace a další skvělé metody. Tak nevyhnutelně lépe pochopíme své dětství. Může nám to hodně pomoci, abychom neobviňovali...

číst více
Email

rudolf@rudolforsag.cz

TELEFON

739 386 643

Adresa

RUDOLF ORSÁG
Hrádek 82, 53345 Srch