Kruh Podpory

Mnozí z nás právě teď fungují v jiném rodinném a pracovním režimu než dosud. Potýkáme se s nejistotou a nejrůznějšími omezeními. Situace každého je jiná.. Někdo má teď mnohem víc práce. Někdo zase více účasti na rodinném chodu. Někdo oboje.

Jiným současný stav naopak „rozvázal“ ruce a mohou se věnovat konečně tomu, na co dlouho nebyl čas. Někdo přišel o pracovní a finanční zázemí. Pro jiného je to teď profesně dar z nebes.

Přitom zítra může být vše zase jinak. Cykly se střídají rychleji a rychleji..

Zvykáme si, že jedinou jistotou je změna.

Jak se připravit a přizpůsobit v nejistých časech?

Mnohdy nemůžeme změnit to, co se děje venku. Můžeme však změnit, co se děje uvnitř. Být proaktivní, místo reaktivní. Být tvořiví, místo destruktivní. Nacházet to dobré, místo fixace na dramata.

Vnitřní práce je stále stejná.

Co bývalo bonusem, stává se dnes nutností..

Podpořit své vztahy v této době. Aby podporovaly, místo aby vysilovaly.

Zdravě zacházet se svými pocity a emocemi.

Umět být v přítomnosti. Kde je síla něco změnit.

Rozpoznat, co je právě v životě důležité.

Získat tvořivý pohled na svou současnou životní situaci.

Umět čerpat energii a starat se dobře o své tělo.

Zvládnout svou finanční situaci.

Dělat dobrá rozhodnutí.

Rozvíjet podpůrné každodenní zvyklosti.

Prohlubovat intuici a životní moudrost.

Pracovat se svými hranicemi.

Časy změn vždy přináší jedinečné příležitosti i osobní výzvy. Nikdy na to však nejsme sami. Nabízím vám bezpečný prostor s terapeutickou, koučinkovou a skupinovou podporou.

To vše formou interaktivních online setkání v pravidelné frekvenci (jednou až dvakrát za 14 dní) pro přihlášené. Vyberte si jeden, nebo více termínů, dle potřeby.

Setkání budou dvouhodinová. Pravidelně od 18 do 20h. Různé dny v týdnu, abych vyhověl potřebám jednotlivců.

Jak setkání probíhají?

Vždy začneme meditací. Ta bude mít cca 20-40 minut.

Pak půjdeme rovnou na vaše konkrétní dotazy z oblasti vztahů, psychosomatiky, práce, financí a dalších životních témat. Podobným způsobem pracuji již pomalu deset let na svých fyzických setkáních se skupinami.

Nemusíte mít konkrétní dotaz. Můžete se prostě zúčastnit a čerpat z toho, co přináší práce s procesy a životními situacemi ostatních.

Termíny konání vždy od 18h

30.4. (čt)
4.5. (po)
14.5. (čt)

Při přihlášení níže najdete volné termíny. Můžete se rovnou přihlásit na více termínů, pokud chcete. Velikost skupin nejprve budu hlídat. Až budu mít nějakou zpětnou vazbu, tak bych skupiny rozšířil.

Cena: 400 Kč / setkání

Kde? Online (Jednoduše)

Po přihlášení obdržíte odkaz pro přihlášení do společné videokonference. Na ten kliknete v čase konání. Nemusíte nic instalovat.. Vidíte všechny účastníky, můžete položit dotaz. Můžete se připojit z počítače, mobilu, tabletu,.. Součástí je možnost chatu. Po skončení dostanete nahrávku ze setkání.

Top