Někteří si chtějí (bezpečně) okouknout můj způsob práce, než ke mně přijdou se svým osobním tématem, či na větší seminář. 🙂 Nedivím se vám.

Jaké jsou možnosti? Pokud byste se rádi potkali naživo, doporučuji vám celodenní konstelace v Pardubicích. Na ty je totiž možno se přihlásit (za poloviční cenu) jako divák.

Je pak jen na vás, jestli se účastníte konstelací ostatních. Můžete opravdu jen přihlížet. To je celkem zážitek, když jste na konstelacích poprvé.

Během konstelačního dne se věnujeme celé škále témat – vztahy, psychika, práce, finance, rozhodování,.. Jako diváci si odnášíte mnohá praktická uvědomění a prožitky pro své životy.

Jednodenní konstelace mám v pravidelné frekvenci po celý rok, všechny termíny jsou tady: https://www.rudolforsag.cz/prehled-vsech-akci/

Články

Pokud rádi čtete, tak další způsob prvotního seznámení je můj blog. Tam pravidelně přidávám články. Poslední půlrok tak 10 článků měsíčně, které vychází z životní a klientské praxe. Přináší nové úhly pohledu na prožívání. Jdou do celkem velké otevřenosti.

Blog: https://www.rudolforsag.cz/blog-clanky/

Audio

Pokud raději posloucháte… Tak v brzké době se chystám rozjet podcast – audioverzi nejlepších článků. Ty si pak můžete užít prakticky kdekoliv.

Na závěr mám dotaz na vás..

Webináře! Měli byste o ně zájem? (Pište do komentářů..)

Možná nevíte, co to vlastně je?

Webináře jsou online setkávání, která probíhají přes Facebook, YouTube, či další platformy. Setkáváme se ze svých domovů. Je to poměrně jednoduché a není třeba velká technická znalost.

Mám ideu na dva typy webinářů. Oba v délce 120 minut max.

1. Tématický webinář – je dopředu dané téma, kterému se věnuji více do hloubky, alespoň třetina času je pak prostor na vaše konkrétní otázky a odpovědi.

2. Volný webinář – obsah není dopředu daný, začínáme intuitivní vedenou meditací a pak je prostor na jakékoliv dotazy z oblasti vztahů, profese, financí, psychosomatiky.

Pracuji s tím, že bych touto formou dělal i malé konstelační náhledy na dálku, lehce terapeutickou práci a koučink. Webinář je pěkný formát, kde můžete pracovat s tím, co je opravdu aktuální.

Některé webináře bych nabídl jen klientům cyklu Nebe na Zemi 2020 a mohli bychom tak jít do hlubší práce. Skupina je vyladěná a vše jde rychleji.

Další by byly přístupné komukoliv a byla by to fajn možnost prvního kontaktu s vámi..

Co vy na to?