S Ivou jsme dnes dál a hlouběji spolupracovali na nadcházejícím cyklu Esence Života. 

Když cykly připravujeme, je to naprosto rovnocenná spolupráce. Oba se spojujeme v esenci, a dokážeme se dívat i na ty jemné, praktické detaily. Po těch víc jak 15 letech spolu se doplňujeme nejen v osobním, ale i v pracovním životě. 

Iva většinou nechce na seminářích mluvit a nepotřebuje je vést. Pro mě je to zase ta nejpřirozenější věc. Když cyklus začne, většinou do něj oba máme investované měsíce energie a pozornosti.

Píšu to tady proto, abych vyvážil a „uctil“ to, co není často viděno.

Spousta lidí vidí mne a nevidí Ivu. Ti citlivější a zralejší vnímají, co Iva přináší. Bez Ivy by tahle společná práce neměla takový rozsah ani hloubku. 

Iva často něco „naťukne“ a já to dokončím. Někdy je to obráceně. 

Mnohdy nepotřebujeme slova. 

Těším se, že za 3 týdny se uvidíme v Živé vodě se skupinou, která se bude potkávat až do května. 

Připravujeme ucelený cyklus, který bude postavený tak, aby podpořil vaše skutečné, každodenní změny v oblasti vztahů, těla a energie, práce a poslání. 

Čtyři části jsou propojené do jedinečného celku. Vždy od středy večer do neděle. 

Čekají vás:

1 První Nádech do Života ( 25. až 29. ledna )

2 Součástí Rodu ( 22. až 26. únor )

3 Esence Vztahu ( 26. až 30. dubna ) 

4 Alfa a Omega ( 24. až 28. května )

To vše s podporou konstelací, rituálů, koučinku, bodyworku, meditací a kruhů sdílení. Účastníci cyklů výborně spolupracují v každodennosti mezi jednotlivými semináři. To umožňuje prospěšné a velmi konkrétní změny v osobních tématech, která zůstávala zamrzlá i po desítky let. 

Kéž nám rok 2023 všem vytvoří podmínky, abychom mohli uvědomit, přijmout, změnit a propustit cokoliv, pro co nazrál čas. 

Skupina Esence Života 2023 se právě tvoří. 

http://www.orsag.info/akce/esence-zivota-cyklus-2023/