Nedávno jsem tady zahlédl klasické „Uvidíte to, až tomu uvěříte.“ Je to současně název jedné z knih od Wayna Dyera. Jedna z prvních knih, které mi rezonovaly, když jsem objevoval na své cestě.

Pro mnoho lidí je tohle těžká esoterika. Přitom uvedení tohoto prohlášení do praxe vás naopak může zbavit slepé víry a přiblížit realitě. 😉 Je to ujetý?

Pokud je před vámi zeď a vy nevěříte, že by se dala obejít… Nebo nevěříte, že by se dala přelézt… Nevěříte, že má někde dveře… tak se ani nebudete snažit hledat, budete na určité úrovni v rezignaci. A přijmete svoje vězení a omezení, ať už má formu jakoukoli.

V životě skoro každý z nás má nějaká taková imaginární vězení a omezení. Je to přirozený důsledek toho, jak nás ovlivnilo naše prostředí.

Někdy stačí uvěřit, podívat se jinak a nabídnou se nová řešení, která tady vždy byla.

Paradoxně jsme zaměnili často v životě víru za realitu a „Uvidíte to, až tomu uvěříte.“ nám pomáhá zpět z omezující víry do reality.

O tomhle je velká část mojí práce s vámi. Účastníci objevují svobodu, svůj potenciál, svoji sílu, svoji krásu… Objevují sebe. Objevují to, co vždy měli, jen to neviděli.

Zvu vás tuto, nebo příští sobotu na konstelace v pardubickém Natura Parku.