Meditace nejsou intelektuální záležitostí. Nejsou mystičnem odděleným od života. Nejsou ani honbou za krásnými prožitky.

Vedou nás k novému pohledu na život a na sebe. Vedou nás do vnitřního uvolnění bez ohledu na vnější okolnosti. Získáváme sílu a přirozenou schopnost měnit k lepšímu své životy. Obnovujeme spojení se zdroji své energie.

Když se uvolníme v tom, co je, tak se nám otevírají možnosti, které jsme předtím neviděli. Propouštíme dramata. Spousta problémů odpadne sama od sebe.

Meditace pracuje ve spojení s vaším životem. Promítá se do každodenních, nejobyčejnějších věcí. Vše, co pak děláme…čím jsme získává na kvalitě a hloubce.

Meditace je nástroj, který dříve nebo později odpadne. Abyste si uvědomili, že váš přirozený stav bytí nemusíte hledat, ani o něj usilovat. Je to cesta uvědomění. Nakonec zjistíte, že meditace je ve všem, čím jste a co děláte…

Mytí nádobí. Hrabání záhonků. Vytírání podlahy. I hraní basketu se synem. Naslouchání blízkým.

Pokud si nemůžete vybrat, který zvyk byste měli letos kultivovat… rozhodněte se prosím pro meditaci.Je to cesta vnitřní i vnější svobody, lásky a tvořivosti. Máme volná místa do meditační skupiny.

Věnuji se pravidelně meditaci ve svém životě i se skupinami řadu let. Podporuji jednotlivce, páry a rodiny, aby žili své životy v souladu se svým srdcem a selským rozumem.

V souladu se svými vizemi, nejhlubšími tužbami a vnitřními dary.

Více k meditacím v kalendáři akcí.