Věřím více v darování zážitků, které nás obohacují na naší cestě, než v darování věcí. Je to víc a víc v souladu s mojí životní filozofií, co se naší Země týče. Dneska jsem měl takové „aha“ a došlo mi, že mohu být tohoto součástí i „z druhé strany“. A proto vám touto cestou nabízím možnost zakoupit u mě dárkový poukaz na jeden z lednových jednodenních seminářů. Můžete si vybrat ze tří typů seminářů: Konstelace, terapeutický Léčivý Dotek, meditační Ve Světle Vědomí, všechny najdete v kalendáři akcí a na pravé straně od tohoto příspěvku. 😉

 Stačí použít standardní formulář pro přihlašování na konci tohoto příspěvku, následovat pokyny a brzy ode mne obdržíte poštou dárkový poukaz. Pokud by nebylo již možné dodat vám poukaz před Vánocemi, dohodneme se na předání elektronicky a můžete si jej vytisknout dle libosti sami.

Svoje semináře ladím tak, aby byly přístupné všem lidem bez rozdílu. Nakonec máme všichni více společného, než rozdílného. Přesto dobře zvažte, komu tento dárek dáváte a jaký je váš záměr. 😉 Pokud byste si nebyli jistí, klidně se mi ozvěte zprávou přes facebook.