Tak vnitřní odpor nepomůže.

Na vnější úrovni je třeba dělat nutné kroky. Být v kontaktu s blízkými. Dbát na svou energii. Propustit zbytečnosti a zaměřit se na to podstatné. Spolupracovat. Uvolnit si ruce, abychom mohli lépe reagovat na probíhající změny.

Je to o každodenních zvycích.

Čas se sebou. V přírodě. V meditaci a józe. S oblíbenou hudbou. V objetí s partnerem. V upřímném zájmu o druhé. Ve tvoření něčeho smysluplného.

To podpoří vaše uvolnění a bdělost. Pak může vaše intuice proudit a povede vás..

Až dnes chápu, proč jsem měl už vloni stopku naplánovat zimní dovolenou v zahraničí a nepustilo nás to ani do plánování cest v létě..

Nemusíte vědět proč. Stačí respektovat ten vnitřní pocit.

Je dobré být v těchto časech dostatečně informován. Vše je však otázka míry. Když si nemůžete pomoci a ujíždíte si ve velkém na tom nekonečném proudu informací, tak to přehluší vaši kapacitu slyšet a vnímat to, co je skutečně podstatné.

Stejně tak je třeba nastavit si zdravě hranice s blízkými, pokud dmýchají emoce, paniku a negativitu. Tím, že se k nim přidáte, jim nepomůžete. Jen ztratíte energii. Pokud byl kdy čas pracovat s osobními hranicemi, je to právě teď.

Nemusíte s druhými tancovat tanec, který nic nepřináší..

Staňte se sami ostrovem klidu a jděte příkladem druhým.

Tahle situace nás vede k tomu, abychom se vrátili k sobě. Ke svým rodinám. K tady a teď. Je to příležitost, které můžete jít naproti.

Můžete propustit vnitřní rezistenci. To není rezignace. To je otevřená náruč bdělosti a vnitřnímu vedení. Pak máte k dispozici více zdrojů.

Právě teď jsme všichni součástí globálního rozvojového semináře.

Přeji nám všem, abychom situací ve zdraví a vzájemné sounáležitosti vědomě prošli.