KONSTELACE S RUDOU

Zvu vás na další konstelační seminář v Pardubicích. Budeme individuálně pracovat s jakýmikoliv vašimi aktuálními tématy.

Těším se na společnou práci v této době plné vnějších i vnitřních změn.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

DATUM:

18. května 2024, 9 až 19h

MÍSTO KONÁNÍ:

Pardubice, Studio jógy Duhové zvonky, Klášterní ulice 54, http://duhovezvonky.cz/kontakt/

CENA:

2650 Kč s postavením vlastní konstelace
1350 Kč jen účast

Počet míst pro postavení vlastní konstelace je 10.
Ve skupině jsou také k dispozici 4 místa pro účast bez vlastní konstelace.

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 30 dní před konáním semináře je storno 50% zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 30 dní před konáním semináře je storno 100% nebo nabídněte svou účast náhradníkovi.

co tě čeká?

Konstelace léčí konflikty a vedou do kontaktu s hlubokými silami rodiny. Velice dobře pracují se vztahovými, zdravotními, ale např. i rozhodovacími či finančními záležitostmi. Nabízím dva způsoby účasti: s vlastní konstelací / bez ní. Pro stavění konstelace je omezený počet účastníků.

Velké dary a příležitosti příchází i přes samotnou účast v konstelacích jiných lidí a skrze vaši přítomnost u konstelace. Z jednoho konstelačního dne si tak odnesete pro svůj život mnohé, i kdybyste nestavěli vlastní konstelaci.

Konstelace nabízí největší svobodu a umožňují, abychom se dívali na naše životní témata jak v detailu, tak i z odstupu, nadhledu. Propojují prožitek s pochopením souvislostí našeho života. A především přináší reálné, trvalé změny do života.

Proč stojí za to přijít na konstelace, i když si nestavíte vlastní konstelaci? Tady je 5 častých důvodů

Jsem členem ČASKu, České asociace systemických konstelací, a řídím se jejím etickým kodexem. Pokud máte z jakýchkoliv důvodů (např. zdravotních, psychických) pochybnosti, jestli jsou pro vás konstelace vhodné, oslovte mě emailem na rudolf@rudolforsag.cz.

o lektorovi

Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti.

Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích.

Je to dvanáct let, co profesionálně nabízím své služby ženám a mužům, párům a rodinám. 

Během své praxe jsem byl nejméně u 1500 jedinečných lidských příběhů.
Lektoroval jsem víc jak 150 kurzů a rozvojových akcí skupinám na míru.
Připravil jsem 400+ článků, rozhovorů a videí na téma vztahů, psychosomatiky, meditace, profesní podpory a rovnováhy v životě.

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI konstelací

„Dnes jsem měla ten dar a možnost prožít konstelaci den s Rudou. Co citim? Lehkost bytí, prožití skutečne změny, pochopeni souvislosti života. Dostat se sam k sobe, osvobodit se a ulevit si, odevzdat velkou část svého trápení, toho, co nám bráni žít smysluplný a naplněny zivot, na který máme všichni nárok a všichni si ho zaslouží me.

A i když je to cesta, která se muže zdát těžká.. Na konstelacich s Rudou zjistíte, ze nic neni tak težké, jak se zda ❤️ 

Jiřina Máčelová

„Doporučuji Tě za sebe všem, kteří jsou ve složitých životních situacích, nevědí si rady se životem a potýkají se s hledáním sama sebe. Vytvářiš šanci pro nový start a nasátí nově nalezené životní energie. Jsi průvodce s respektem k citlivosti témat, klidný přístav ve světě roztřístěných emocí , vše se děje profesionálně a zodpovědně.

Roman Drahoňovský

„Děkuji za krásný konstelační víkend, který jsem mohla strávit v samém srdci Prahy. Ruda vedl celé víkendové setkání laskavým způsobem, otevřeně, vnímavě, s velkou dávkou pokory, autenticity a respektu. Obdivuji s jakou lehkostí a přirozeností dokázal Ruda během krátké doby vytvořit bezpečné prostředí, kde jsme s ostatními účastníky mohli vzájemně podhalit své nejniternější vazby, traumata a tajemství a naladit se tak sami na sebe. Fascinovalo mne, jak jednotlivé příběhy, které jsme si přišli řešit, do sebe krásně zapadaly a vzájemně souvisely s každým z nás (alespoň u mne tomu tak bylo). Konstelační víkend s Rudou pro mne byl opravdovým dárkem, kterým jsem se obdarovala. Jsem za tento dárek vděčná a ještě hodně dlouho z něj budu těžit.“
Hanka Kecková

INSPIRACE PRO VÁS

O propojení

Komunikace Naslouchání Výchova Předávání zkušeností Vzájemná inspirace Spolutvoření Dávání a přijímání Uzdravení Intimita Láska .. Všechno to funguje až v momentě, kdy jsme se druhými - s partnery, s dětmi, s kamarády, s rodiči, s kolegy ve skutečném propojení. A...

číst více

To jemné má sílu

„Víc. Intenzivněji. Hustěji.“  Když na seminářích hledáme stále intenzivnější metody, abychom „něco cítili“, dostáváme se do začarovaného kruhu. Jsme v kolečku, které vede k většímu znecitlivění a závislosti. Je tady riziko, že nakonec odmítneme celou svou cestu...

číst více

Práce s hluboko uloženou bolestí (traumatem, zamrznutím)

Nemusí být dobré konfrontovat se napřímo se situacemi, které v nás zanechaly traumatickou stopu.  Trauma je vnitřní rozdělení - naše reakce na životní situaci, která pro nás byla příliš obtížná, než abychom ji tehdy dokázali zpracovat tělesně, fyzicky, duševně. Když...

číst více
Email

rudolf@rudolforsag.cz

TELEFON

739 386 643

Adresa

RUDOLF ORSÁG
Hrádek 82, 53345 Srch