Kdo nepřijal svou matku a svého otce, nemůže přijmout ani svou partnerku, svého partnera. Stejný vztah, který jsme měli ke svým rodičům se zrcadlí v našem partnerském vztahu a dalších vztazích.

„Proč nám to zase říká?“

Tohle chtějí lidé na seminářích slyšet ze všeho nejméně. Není cesta kolem. Není žádný trik. Nejde to obejít..

Jistě. Můžete ulítnout, nebo vlastně nežít. Ale to je jen dočasné řešení. 🙂

Cesta k radosti ve vztazích vede skrze pochopení, odpuštění a přijetí směrem k našim rodičům. Ať byli, jací byli..

Není to z mé hlavy, není to načtené. Jestli jsem něco viděl v praxi opakovat stále dokola, je to právě toto. Ve stovkách konstelací, terapií, skupinových setkání..

Se změnou vztahu k rodičům se okamžitě mění i naše současné partnerské, přátelské a pracovní vztahy. Ćím dříve si tohle uvědomíme – a uděláme postupně vnitřní práci – tím dříve se můžeme těšit z větší lásky, harmonie, intimity a hlubšího porozumění ve vztazích.

Vím, že mnozí tohle víte…a to je přesně ta past, ta klička.

Vědět nestačí, jděte do prožitku, terapie, do vnitřní jasnosti a dovolte si skutečně dotáhnout jisté záležitosti, které pro vás byly dlouho tak zraňující…

Je také příliš mnoho těch, kteří začnou a pak se nechají zlákat něčím blyštivým kdesi jinde.. Místo aby se v té své rozkopané studni dostali až k vodě..

Život běží..

Pokud byste se někdo rádi dali do práce už o tomto víkendu, tak vás zvu na konstelace 29.2., jsou tak 2 volná místa na konstelaci. Je možno přijít i bez vlastního záměru, či zakázky za poloviční lektorné. Další možností pracovat s rodinnými tématy je seminář Rodina a Já o jarní rovnodennosti.

Pro ty, kteří jste se rozhodli dát skutečně prioritu sobě však doporučuji cyklus Nebe na Zemi 2020. Tahle investice se vám vrátí mnohonásobně. <3 Všechny registrace jsou pod kalendářem akcí.