Následující úplněk přijde 23. listopadu v 6:39.

Mnozí vidí příležitost k vnitřním posunům jen v čase před úplňkem. Energie se buduje. Části našeho nevědomí, pro které přišel čas, jsou vytahovány silou měsíce na povrch. Skrze vnější chaos nás to vede k tiché dimenzi uvnitř. Intenzita tohoto času může být až nepříjemná. Obzvlášť když jsme ve vnitřním odporu, v rezistenci a bráníme se změně.

Vyplouvají na povrch strachy, které se mohou projevit všemožnými způsoby a obrannými strategiemi. Řešením je přijetí svojí lidskosti. Přijetí sebe, tak jak jsem právě teď. Nesnažte se potlačovat svoje stránky, které považujete za stinné. Ty stránky, které nepřijímali vaše rodiče, vaše učitelka v mateřské školce, vaši kamarádi, váš kmen.

Nechte je vyjít na světlo pochopení, aby mohly být začleněny do celku vaší bytosti.

Jako vaše dary.

Jako vaše síla.

Jako vaše spojení se Zdrojem lásky uvnitř.

Několik dní po úplňku má stejnou hodnotu jako dny před ním. Máme možnost se z té intenzity uvolnit do jednoduchosti bytí a dát všemu volný průběh, aby se přeskládalo a usadilo, co potřebuje. Jsme více vnímaví. Přirozeně. S větší lehkostí. V souladu s plánem vaší duše. Tentokrát oba moje oblíbené formáty práce vychází na oba dny bezprostředně po úplňku. Náhoda. 🙂

Dveře jsou otevřené. Stále je jak na sobotních konstelacích, tak na nedělní práci skrze Léčivý Dotek pár míst pro vás.

Vše tady v kalendáři akcí.