Šestidenní semináře, kterými mohu provázet v Centru Živá voda, jsou i pro mne vždy pořádnou iniciací. Na jedné straně je tu lektorská rovina na semináři, který se stále mění a vyvíjí. Do těchto seminářů jdou měsíce přípravy, na energetické rovině ještě víc, než na té obsahové. 

Na druhé straně mě vede Existence k dalšímu osobnímu „let go“. K větší otevřenosti, důvěře, oprošťování se od zbytečností, objevování vnitřní síly a sebe sama. Ke spolupráci a prohlubování niterného spojení se Životem. 

Tentokrát to pro mne bylo hlubší a intimnější než kdy dřív. Velký krok dál i oproti jarnímu konání Procitnutí do Života. Podle odezvy i pro mnoho účastnic a účastníků. Šli jsme hodně za komfortní zónu a měl jsem celou dobu pocit, že stále je tady i ten bezpečný prostor sebe-objevování. 

Děkuji, že mohu tohoto být součástí. Děkuji vám všem, kteří máte důvěru jít se mnou do něčeho, co je pro vás často „poprvé“ a co si mysl ani nedokázala představit. 

Je to magické, jakou podporu mám, abych mohl tady být jako člověk, lektor a bytost. 

Podporu od Ivy, která se mnou tyto semináře připravuje. Společně nacházíme víc a víc vnitřní svobody, lásky a autenticity. 

Podporu od Evy a Miloše, kteří v Centru Živá voda poskytují soulad na mnoha úrovních a je to pro mne druhý domov. 

Na posledním Procitnutí jsem měl tak sladěný asistentský tým, že slovy se to nedá popsat. Terko, Silvi, Aleši, Martine, Marku.. Děkuji.

Pak je tady Kuba, který mi na seminářích vaří od roku 2019 a je to naprostá srdcovka. 🙂 

Cítil jsem, že mám napsat takto aspoň pár řádků, stále je krátce po semináři a vše doznívá. 

Těším se do další spolu-práce. 

Děkuji za společná setkávání. 

V listopadu připravuji víkendový seminář Radost ve Vztazích v Zahradě živlů. 

V prosinci bude prodloužený víkend v Živé vodě, kde budeme integrovat vše, co proběhlo v roce 2022 a připravovat se na rok 2023, to bude pecka. 😉 

V lednu začíná Cyklus Esence Života 2023. 

Vše je postupně přidáváno na webu: orsag.info/akce 

A dostal jsem tolik signálů, že mám pravidelně dělat meditativní podcast, že už to opravdu nebudu (dlouho) odkládat. 😉