Život není o dokonalosti. Všichni máme své limity. Tím, že se s nimi vnitřně konfrontujeme, tak získáváme zdravou pokoru vůči životu. A tím i přístup k moudrosti, kterou můžeme sdílet s ostatními. V přijetí sebe sama a své životní situace je skrytá síla. 

Na druhou stranu znám spoustu mužů, kteří cítí, že ze sebe ještě nevydali to nejlepší. Často jsou již ve zralém věku. Hodně toho mají za sebou. Hodně se toho povedlo. Poznali úspěchy i selhání. A přesto tam uvnitř cítí, že svůj skutečný potenciál vlastně nežijí. Někdy se tomu říká „krize středního věku“, když chlap něco hledá, pořádně neví co. Prostě ví, že něco chybí. 

Dnes jsou populární semináře, které zkoumají archetyp Válečníka / Bojovníka. 

Pro mě je válečník muž, který v sobě znovu probudil touhu po životě a životní elán. Je to muž, který respektuje přírodní a duchovní zákony. Zase nachází svou energii a hrdost. 

Tohle „probuzení“ může přijít v jakémkoliv věku. Je to psychologická, spirituální a tělesná zkušenost, kterou můžeme kdykoliv prožít všichni. 

Cítíme, že skrze nás proudí hybná síla života samotného a jsme ochotni jít do osobního nekomfortu, abychom byli ve službě něčeho většího, než jsme my sami. 

David od Michelangela, Florencie, vlastní archiv

Snaha vydat ze sebe to nejlepší, to je skvělý prožitek. Ať už se daří, nebo nedaří, tak my víme, že se nedržíme zpátky. To přináší respekt, mír, a ocenění sebe sama. To přináší vnitřní klid a úlevu. 

Svět je zase pro nás zdrojem malých zázraků. Jsme ve spojení s láskou. 

Tohle není o teorii. Je to o každodenní praxi. Můžeme mudrovat, můžeme kázat druhým o smyslu, o lásce a přitom být pěkně v pohodlíčku. Ale tohle pohodlí nás – obzvlášť nás muže – tak nějak zabíjí. Odvádí nás od života. 

Zvu vás na celostní seminář „Rovnováha muže: Tělo, vztahy a poslání“ do Centra Živá voda. 

Nejcelistvější seminář pro muže, který se mnou můžete zažít. To nejlepší z dvanáctileté lektorské a koučinkové praxe. Fokus je na tři klíčové životní oblasti: tělo a energie, vztahy, práce a poslání. A jak to vše udržovat ve zdravé rovnováze. Seznámíte se s jedinečnými přístupy, které vychází z tradičních metod i z nejnovějších výzkumů. Délka semináře umožňuje, abych s vámi pracoval nejen skupinově, ale také individuálně. Pokud cítíte, že je čas dát život do rovnováhy, toto je seminář pro vás.

Vše v události: https://www.facebook.com/events/805824334591197