Dnes je 22.2., z numerologického hlediska docela citlivý den. Současně už o úplňku přicházela spousta energie a vypadá to, že se kohoutky docela neuzavřely.. 🙂

Možná jste si na začátku týdne naplánovali, že uděláte to a toto. A teď je vaše pozornost vedena k něčemu úplně jinému. Může to být útěk před tím důležitým a nebo se také spontánně věnujete tomu, co potřebuje skutečnou péči. Vnímejte si, jak vám v tom je.

Stále pokračují živé sny. Zpracováváme si přes noc svá témata, aby pak v denním prožívání docházelo k rychlejšímu a plynulejšímu rozhodování. 🙂

Třeba se ozývají lidé, kteří se vám dlouho neozvali. A v zrcadle jejich sdílení a prožívání je opět příležitost uvědomit si sami pro sebe to podstatné.

Naprosto nenásilně a nečekaně se vám může dařit něco, co dlouhou dobu bylo zacyklené. Je v pořádku, když to vaše hlava zatím nepobírá. Důležité je odevzdat se teď prožitku a využít toho, že energie je volná pro skutečně důležité věci. V některých oblastech se vyčistil stůl.

Děje se to pro každého z nás. Ani já jsem ještě na začátku týdne netušil, že opět vypíšu termíny individuálních konzultací. Přeskládala se prospěšně a v nové energii struktura keltského Beltain rituálu (o Čarodějnicích) a druhý Rituál Zrcadel a Bran (letní Slunovrat) proběhne poprvé po 5 letech v úplně nové formě. Cítím parádní energii v rozjíždějícím se cyklu seminářů Nebe na Zemi a ozývají se účastníci z proběhlého víkendu s tím, co všechno se mění.

Spolu s tím jede pro mnoho z nás hlubší sebe-léčení, které nepotřebuje nic víc, než abychom sami sobě dali trochu prostoru, ticha a klidu. A otevřeli se sami sobě.

Jsem natěšený na to, co přinese tento rok. 😉

Tohle je teprve začátek..

Všichni se můžeme opřít o své vnitřní vedení. Bylo tomu tak vždy, jen se to někdy jeví být lépe nadosah..