Vzhledem k současné situaci chci nadále nabízet více obsahu zdarma. Bude více článků, které budou podporou pro práci s vědomím, psychikou, imunitou a každodenními návyky. Prostě pro tuto dobu. Brzy vypustím i termín slíbené online meditace, která bude naživo tady na fb.

A taky bude Podcast v časech změn, kde budou nejen články namluvené do audia, ale i další obsah, který půjde ven jen tímto formátem. 😉 Budou to skromné začátky, ale chci postupně tento formát rozvíjet a zlepšovat. <3

(Nejen) Vy kdo jste OSVČ tak jistě také hledáte, jak pokrýt měsíční náklady, platbu zdravotního a sociálního, a dalších splátek. Mám to v tomto podobně, rodinné příjmy nám s Ivou šly ze 100 procent na 0 procent, protože většina společné práce byly fyzické semináře. Měsíce jsme připravovali události, které se ruší, nebo budou pravděpodobně odloženy.

Rozhodl jsem se tedy nabídnout vám opět individuální konzultace, kde došlo k pěknému snížení ceny. Za předchozích 10 let jsem individuálně pracoval se stovkami klientů ročně. Mnoho z té práce probíhalo i online a tak mám s touto formou dostatek zkušeností. Věřím, že vás mohu podpořit z místa, kde se právě nacházíte v této složité době.

Všechny termíny se budou postupně objevovat tady na webu pod kalendářem akcí.

Připravím taky další online aktivity, které by fungovaly za menší paušální částku, nebo formou dobrovolné platby.